- Atlaide
ASUS PRIME A520M-K, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7 |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Ligzda AM4 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4200,4266,4333,4400,4466,4600,4866 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 5 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| S/PDIF out savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| EATX power savienotājs | 2 |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 1 |
| COM savienotāji | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Austiņu izejas | 3 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8111H |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD A520 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Platums | 226 mm |
| Dziļums | 221 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MAG X870 TOMAHAWK WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B850 EAGLE ICE
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850 EAGLE ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: MAG B860 TOMAHAWK WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: ROGSTRIXB550-AGAMING
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX B550-A GAMING, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: B550GAMINGXV21.3
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B550 Gaming X V2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: B850 EAGLE WIFI6E
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B860M GAMING WIFI6
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860M GAMING WIFI6, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (1. sērija), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: Z790 D 1.2
Zīmols: Gigabyte
Mainboard|GIGABYTE|Intel Z790|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|Z790D1.2
Norāde: B550M DS3H AC R2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B550M DS3H AC R2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX X870E-H GAMING WIFI7, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B860 LIVEMIXER WIFI
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860 Express|LGA1851|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xAudio-Out|1xMicrophone|6xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C w/Thunderbolt|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|B860LIVEMIXERWIFI
Norāde: X870 A ELITE WIFI7 1.1
Zīmols: Gigabyte
MB AMD X870 SAM5 ATX/X870 A ELITE WIFI7 GIGABYTE
Norāde: Z790GAMINGPLUSWIFI
Zīmols: MSI
MSI Z790 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: B650M S2H 1.4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M S2H, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: ROG MAXIMUS Z890 HERO
Zīmols: Asus
ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: PRIME H610M-A WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME H610M-A WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
ASUS PRIME A520M-K, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB