Norāde: TAB60PRO GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Samsung A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 482 g, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 27,9 cm (11") |
| Paneļa veids | LCD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 480 cd/m² |
| Displeja stikla veids | Panda Glass |
| Pikseļu blīvums | 207 pikseļu collā |
| HD veids | WUXGA |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,5 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 106 GB |
| Dolby tehnoloģijas | Dolby Atmos |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 77° |
| Digitālā tālummaiņa | 4x |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Nē |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 77° |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 600,700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Dual SIM atbalsts | Nē |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Platforma | Android |
| Operētājsistēmas sazarojums | One UI 8 |
| Baterijas performance | 7040 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Baterijas uzlādes laiks | 1,58 h |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 15 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5766 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 257,1 mm |
| Dziļums | 6,9 mm |
| Augstums | 168,7 mm |
| Svars | 482 g |
| Remontējamības indekss | 2.8 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 30 November 2032 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: TAB60PRO GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Norāde: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Zīmols: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Norāde: SM-X230NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 477 g, Pelēks
Norāde: SM-X736BZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 pikseļi, 128 GB, 12 GB, 471 g, Pelēks
Norāde: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Zīmols: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Norāde: SM-X930NZSREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 695 g, Sudrabs
Norāde: ZAF00232PL
Zīmols: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 pikseļi, 64 GB, 4 GB, Android 14, Pelēks
Norāde: SM-X356BZGAEEE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, Android 15, Zaļš
Norāde: MEGA2 ENGGIFTSET 6/256GB BLUE
Zīmols: Blackview
TABLET MEGA2 12" 6/256GB/BLUE ENG GIFT SET BLACKVIEW
Norāde: ACTIVE 5 6/128GB BLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8" 6/128GB/BLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-X400NZSREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Sudrabs
Norāde: SM-X400NZAREUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 lite WiFi 128GB grau, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Pelēks
Norāde: ACTIVE8PROBLACK
Zīmols: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Norāde: TAB60PRO GREEN
Zīmols: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO GREEN BLACKVIEW
Norāde: SM-X230NZAPEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 256 GB, 8 GB, 477 g, Pelēks
Norāde: SM-X236BZAPEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 256 GB, 8 GB, 482 g, Pelēks
Samsung A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 482 g, Sudrabs