Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, Android 15, Zaļš
| Displeja diagonāle | 25,6 cm (10.1") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| HD veids | WUXGA |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 7s Gen 3 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,5 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Grafikas adaptera ģimene | Adreno |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G standarti | LTE |
| 5G standarts | Sub6 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Dual SIM atbalsts | Jā |
| 3.5 mm savienotājs | Jā |
| Docking konektora veids | Pogo Pin |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Atjaunots | Nē |
| Militārais standarts | MIL-STD-810H |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 15 |
| Baterijas performance | 10100 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| Noņemams akumulators | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 8570 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | B |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 242,9 mm |
| Dziļums | 49 mm |
| Augstums | 170,2 mm |
| Svars | 500 g |
| Irbulis | Jā |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8517130000 |
| Remontējamības indekss | 3.6 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Код: TAB60PRO GREEN
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO GREEN BLACKVIEW
Код: TAB LINK 6/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 GREY BLACKVIEW
Код: R1G1P2DEB_AEX
Бренд: DURABOOK
TABLET R11AH7 CI5-1235U 11"/8/256GB R1G1P2DEBAEX DURABOOK
Код: TAB LINK 6/256 PURPLE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/LINK 6/256 PURPLE BLACKVIEW
Код: TABA9PRO MARBLE WHITE
Бренд: UleFone
TABLET TAB A9 PRO 8"/4/128GB MARBLE WHITE ULEFONE
Код: ZENO1 4/64GB ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 1 8" 4/64GB/ZENO1 4/64GB ORANGE BLACKVIEW
Код: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: TAB A11 GREY
Бренд: UleFone
TABLET TAB A11 11"/4/128GB SPACE GREY ULEFONE
Код: ACTIVE12PRO BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 12 PRO 11" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Код: ZENO 10 6/128 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/128GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Код: MEGA2 ENGLISHGIFTSET 6/256GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET MEGA2 12" 6/256GB/GREY ENG GIFT SET BLACKVIEW
Код: SM-X306BZGAEEE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab Active5 Enterprise Edition, 20,3 cm (8"), 1920 x 1200 пикселей, 128 GB, 6 GB, Android 14, Зеленый
Код: RUGKING PAD 2 PRO BLACK 8/128
Бренд: UleFone
TABLET RUGKING PAD 2 PRO 10''/8/128GB BLACK ULEFONE
Код: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Код: ACTIVE 8 BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B, 25,6 cm (10.1"), 1920 x 1200 pikseļi, 128 GB, 6 GB, Android 15, Zaļš