Код: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10 Lite, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 27,7 cm (10.9") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2112 x 1320 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 1380 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 6 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Nē |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Austiņu savienojamība | USB |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Magnetometrs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 8000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 20 W |
| USB barošanas padeve | Nē |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5262 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP42 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platums | 254,3 mm |
| Dziļums | 6,6 mm |
| Augstums | 165,8 mm |
| Svars | 524 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN, PBAP |
| Wi-Fi | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: ZENO 10 6/256 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/256GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Код: TAB60 4/128GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/WI-FI TAB60 BLUE BLACKVIEW
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Код: ARMOR PAD 5 PRO
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: TAB LINK 6/256 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X236BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 128 GB, 6 GB, 482 g, Серый
Код: SM-X236BZAPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 482 g, Серый
Код: TAB60PRO BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO SKY BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X526BZAREEB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition, 27,7 cm (10.9"), 2304 x 1440 пикселей, 128 GB, 8 GB, 500 g, Серый
Код: TAB60PRO GREEN
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO GREEN BLACKVIEW
Код: ACTIVE8PROBLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Код: SM-X230NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 477 g, Серебристый
Код: SM-X130NZAEEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 8 GB, Android 15, Серый
Код: KH1EYCVBADXX
Бренд: GETAC
TABLET K120 CI5-8250U 12"T/4/128GB KH1EYCVBADXX GETAC
Код: SM-X236BZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серебристый
Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Samsung Galaxy Tab S10 Lite, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 pikseļi, 128 GB, 6 GB, 2 GHz, Sudrabs