Код: ZAF00232PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One Mediatek 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Серый
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 64 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Samsung Galaxy Tab S10 FE+, 33,3 cm (13.1"), 2880 x 1800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 664 g, Sudrabs
| Displeja diagonāle | 33,3 cm (13.1") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| HD veids | WQXGA+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 1580 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,9 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 106,2 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | USB |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 10090 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 21 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 15 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5946 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 300,6 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Augstums | 194,7 mm |
| Svars | 664 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.6 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: ZAF00232PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 64 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Код: KH1EYCVBADXX
Бренд: GETAC
TABLET K120 CI5-8250U 12"T/4/128GB KH1EYCVBADXX GETAC
Код: TABA10PRO GREY 6/128
Бренд: UleFone
TABLET TAB A10 PRO 10"/6/128GB GREY ULEFONE
Код: ACTIVE 5 6/128GB BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8" 6/128GB/BLACK BLACKVIEW
Код: TABA9PRO GALAXY BLUE
Бренд: UleFone
TABLET TAB A9 PRO GALAXY 8"/8/128GB BLUE ULEFONE
Код: TAB ZENO 10 8/128 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 8/128GB/ZENO 10 8/128 BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X930NZSREUB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra , 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 пикселей, 256 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Серебристый
Код: SM-X236BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 128 GB, 6 GB, 482 g, Серый
Код: SM-X936BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra SM-X936B, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 пикселей, 256 GB, 12 GB, 695 g, Серебристый
Код: SM-X820NZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10+, 31,5 cm (12.4"), 2800 x 1752 пикселей, 256 GB, 12 GB, Android 14, Серый
Код: SM-X236BZAPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 482 g, Серый
Код: LINK2 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLUE BLACKVIEW
Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: SM-X736BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 128 GB, 12 GB, 471 g, Серебристый
Код: ACTIVE10PRO 12/256 ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 10 PRO 10" 256GB/ORANGE BLACKVIEW
Код: ACTIVE 8 BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10 FE+, 33,3 cm (13.1"), 2880 x 1800 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 664 g, Sudrabs