- Atlaide
ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV037W, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Balts |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Scandinavian White |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR True Black 500 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 226V |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,5 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 4 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,5 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 3,5 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,1 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 2100 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 17 W |
| Maksimālā turbo jauda | 37 W |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 97 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 40 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 53 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | Uz iepakojuma |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc Graphics 130V |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.4 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Akumulatora jauda | 72 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Svars | 1,2 kg |
| Platums | 310,3 mm |
| Dziļums | 214,7 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,19 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,29 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: N016L545014EMEA VP
Бренд: Dell
DELL Latitude 5450, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: 90NX0711-M01Y70
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3404CMA-QN1624X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: BTO111_MC14250_EMEA_NORD
Бренд: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: BTO003_PC14250_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 14 PC14250, Intel Core 3, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 8 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NB14P3-M00770
Бренд: Asus
ASUS Vivobook S14 OLED M5406WA-PP061W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 пикселей, 24 GB, 1 TB
Код: 90NB16F1-M009T0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W, AMD Ryzen™ 5, 12 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 90NR0NK8-M001X0
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: B9YQ0ET
Бренд: HP
NB 255R G10 R5-7535U 15"/8/512GB W11 B9YQ0ET HP
Код: 82YU016TPB
Бренд: Lenovo
Lenovo V15 G4 AMN, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: DB14250_LNL_202_NORD
Бренд: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: C3BX0EA
Бренд: HP
NB 15-FB3041NW R7-7445HS 15"/16/512GB C3BX0EA HP
Код: N002L5455EMEA VP
Бренд: Dell
DELL Latitude 5455, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 83K100CSRM
Бренд: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10, Intel® Core™ i7, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB, Серый
Код: MODERN 15 F13MG-471NL
Бренд: MSI
MSI Modern 15 F13MG-471NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Код: RAIDER A18HX A9WJG-014NL
Бренд: MSI
MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 пикселей, 64 GB, 2 TB
Код: 90NB13M2-M00FV0
Бренд: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 24 GB, 1 TB
ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV037W, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home