ASUS Prime Radeon RX 9060 XT O16G. Grafikas procesoru ģimene: AMD, Grafiskais procesors: Radeon RX 9060 XT. Diskrētā grafikas adaptera atmiņa: 16 GB, Grafiskā adaptera atmiņas tips: GDDR6, Atmiņas kopne: 128 bit. Maksimālā izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi. OpenGL versija: 4.6. Interfeisa tips: PCI Express 5.0. Dzesēšanas tips: Aktīvs, Ventilatoru skaits: 3 ventilators/ ventilatori
| Grafikas procesoru ģimene | AMD |
| Grafiskais procesors | Radeon RX 9060 XT |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Nē |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 3310 MHz |
| Straumēšanas procesori | 2048 |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 3 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Atmiņas joslas platums (max) | 20 GB/s |
| Interfeisa tips | PCI Express 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| Mikro HDMI pieslēgvietu daudzums | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1a |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | Nē |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nē |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 2.3 |
| Overclocked (OC) versija | Jā |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | ASUS Axial-tech |
| Ventilatoru skaits | 3 ventilators/ ventilatori |
| Formas faktors | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Slotu skaits | 2,5 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 550 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars | 871 g |
| Garums | 304 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 126 mm |
| Iepakojuma platums | 405 mm |
| Iepakojuma dziļums | 233 mm |
| Iepakojuma augstums | 88,5 mm |
| Iepakojuma svars | 1,49 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Manuāls | Jā |