Код: GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
Бренд: MSI
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0
| Grafikas procesoru ģimene | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | GeForce RTX 5060 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| CUDA | Jā |
| CUDA cores | 3840 |
| Procesora taktsātruma veicinātājs | 2527 MHz |
| Maksimālie displeji uz videokarti | 4 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR7 |
| Atmiņas kopne | 128 bit |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 28 Gbit/s |
| Interfeisa tips | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 0 |
| Mini HDMI portu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1b |
| Mini DisplayPorts daudzums | 0 |
| DisplayPort versija | 2.1b |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| DirectX versija | 12 Ultimate |
| OpenGL versija | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nē |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Overclocked (OC) versija | Jā |
| Dzesēšanas tips | Aktīvs |
| Dzesēšanas tehnoloģija | MSI TORX FAN 5.0 |
| Ventilatoru skaits | 2 ventilators/ ventilatori |
| Ventilatora diametrs | 12 cm |
| Formas faktors | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Minimālā sistēmas energoapgāde | 550 W |
| Enerģija patēriņš | 145 W |
| Papildus strāvas savienotāji | 1x 8-pin |
| Svars | 511 g |
| Garums | 197 mm |
| Dziļums | 41 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 829 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Pievienoti kabeļi | Jauda |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: GEFORCE RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
Бренд: MSI
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: GV-N5070WF3OC-12GD
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
Код: VA5815RF82
Бренд: BIOSTAR
Graphics Card|BIOSTAR|AMD|Radeon RX 580|1150 MHz|8 GB|GDDR5|256 bit|PCI Express x16 3.0|Active|VA5815RF82
Код: GV-N5060AERO OC-8GD
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5060 AERO OC 8G, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: NE7507TS19T2-GB2031U
Бренд: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|2295 MHz|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|NE7507TS19T2-GB2031U
Код: GV-N3050D6-6GL
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 3050 D6 Low Profile, GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6, 96 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 4.0
Код: ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING
Бренд: Asus
ASUS ROG -STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: GEFORCE RTX 5070 12G VENTUS 2X OC
Бренд: MSI
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC, GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7, 192 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
Бренд: Asus
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G-WHITE, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: NE7506T019T1-GB2061S
Бренд: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti|16 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Memory 1750 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE7506T019T1-GB2061S
Код: RTX5070TI 16G VENTUS 3X OC
Бренд: MSI
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: NE75070S19K9-GB2050S
Бренд: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|NE75070S19K9-GB2050S
Код: VCNRTXPRO6000MQ-PB
Бренд: PNY
Graphics Card|PNY|NVIDIA|RTX PRO 6000|96 GB|GDDR7|512 bit|PCI Express x16 5.0|Active|VCNRTXPRO6000MQ-PB
Код: PROART-RTX5080-O16G
Бренд: Asus
ASUS ProArt -RTX5080-O16G, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express 5.0
Код: NE75070U19K9-GB2050W
Бренд: PALIT
Graphics Card|PALIT|NVIDIA|GeForce RTX 5070|2325 MHz|12 GB|GDDR7|192 bit|PCI Express 5.0|Active|NE75070U19K9-GB2050W
Код: GV-N507TAERO OC-16GD 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti AERO OC 16G, GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7, 256 бит, 7680 x 4320 пикселей, PCI Express x16 5.0
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 pikseļi, PCI Express x16 5.0