Norāde: W80PROKHAKI
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 256 x 402 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 4,06 cm (1.6") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Pulksteņa korpusa izmērs | 40 mm |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Pelēks |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Siksniņas krāsa | Pelēks |
| Forma | Taisnleņķa |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Nē |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| FM radio | Nē |
| Nodrošināta operētājsistēma | FreeRTOS |
| RAM ietilpība | 16 MB |
| Zibatmiņa | 0,256 GB |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Sirdsdarbības ātruma sensora veids | Optisks |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Miega kvalitāte | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Kalendāra paziņojumi | Jā |
| Ieteicamās aktivitātes | Skriešana, Staigāšanai |
| Aktivitātes uzraudzība | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| USB pieslēgvieta | Nē |
| Wi-Fi | Nē |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Bluetooth | Jā |
| Baterijas performance | 208 mAh |
| Baterijas mūžā ilgums | 312 h |
| Platums | 28,8 mm |
| Dziļums | 42,9 mm |
| Biezums | 9,9 mm |
| Svars | 18,5 g |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: W80PROKHAKI
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/KHAKI W80PROKHAKI BLACKVIEW
Norāde: R60 PURPLE
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH/R60 PURPLE BLACKVIEW
Norāde: SM-L300NZGAXEF
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 28,8 g
Norāde: SM-R390NIDAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g
Norāde: W2548GL2N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 16 GB, GPS, 46,8 g
Norāde: SM-L325FZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Norāde: SM-L705FZB2EUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 60,5 g
Norāde: SM-L505FZWAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8 Classic, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 64 GB, GPS, 63,5 g
Norāde: SM-R390NZSAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g
Norāde: W70PROKHAK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/KHAKI W70PROKHAK BLACKVIEW
Norāde: W80PROBLACK
Zīmols: Blackview
SMARTWATCH W80 PRO/BLACK W80PROBLACK BLACKVIEW
Norāde: W2323GL1N
Zīmols: Amazfit
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, Wi-Fi, GPS, 68,3 g
Norāde: SM-L320NDAAEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 32 GB, GPS, 30 g
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, 0,256 GB, 18,5 g