Код: MFYP4HX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO MAX/256GB DEEP BLUE MFYP4 APPLE
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO MAX/256GB DEEP BLUE MFYP4 APPLE
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Melns
| Displeja diagonāle | 17,1 cm (6.74") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 720 x 1600 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Paneļa veids | LCD |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Procesora tips | MediaTek |
| Procesora modelis | Helio G81 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2 GHz |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 0,08 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 8160 x 6112 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 2592 x 1936 pikseļi |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Portreta režīms | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Midnight Black |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Platforma | MagicOS |
| Nodrošināta operētājsistēma | MagicOS 9.0 |
| Baterijas performance | 5260 mAh |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 3162 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | B |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 186 g |
| Platums | 77 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Augstums | 167 mm |
| Iepakojuma platums | 86 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 172 mm |
| Iepakojuma svars | 296 g |
| Produkta kods | 8517130000 |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: MFYP4HX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17 PRO MAX/256GB DEEP BLUE MFYP4 APPLE
Код: BV4800 PRO BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV4800 PRO/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Код: MHRX4SX/A
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB SOFT PINK MHRX4 APPLE
Код: MZB0M4XEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/512GB BLUE MZB0M4XEU POCO
Код: MZB0NBWEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLACK MZB0NBWEU POCO
Код: SM-S931BZKDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Черный
Код: SM-S947BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Синий
Код: MZB0NR5EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO
Код: MZB0NB9EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB WHITE MZB0NB9EU POCO
Код: MZB0MLKEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCO
Код: WAVE10 8/128 BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10/8/128GB BLUE BLACKVIEW
Код: SM-A376BZWGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Белый
Код: MZB0NBSEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/256GB WHITE MZB0NBSEU POCO
Код: SM-S942BZKHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Черный
Код: SM-S931BLGDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Мятный цвет
Код: WAVE10C 4/32 BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10C/4/32GB BLACK BLACKVIEW
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Melns