Код: SM-S931BZSGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 15,8 cm (6.2") Две SIM-карты Android 15 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4000 mAh Серебристый
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Серебристый
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns
| Displeja diagonāle | 16 cm (6.3") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2340 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Vienmēr ieslēgts displejs |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2600 |
| Procesora frekvence | 3,26 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,8 GHz |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Lietotāja atmiņa | 220,1 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 7680x4320@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@120fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Kameras High Dynamic Range (HDR) režīms | Jā |
| Video stabilizators | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Tiek atbalstīta balss pār LTE (VoLTE) | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 4096-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | Jā |
| E–pasts | Jā |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs, Putekļu izturīgs |
| Ūdeniztruība līdz | 1,5 m |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Video zvans | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 16.0 |
| Operētājsistēmas sazarojums | One UI 8.5 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Baterijas performance | 4300 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 30 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 3060 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 167 g |
| Platums | 71,7 mm |
| Dziļums | 7,2 mm |
| Augstums | 149,6 mm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C - USB Type-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 28 February 2033 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-S931BZSGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Серебристый
Код: MZB0LFWEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB BLACK MZB0LFWEU POCO
Код: SM-A576BZADEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Серый
Код: BV6200PRO6/128GREEN
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/GREEN BLACKVIEW
Код: SM-S947BZVDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Фиолетовый
Код: SM-S948BLBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: RUGKING4PRO BLACK 8/128
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 4 PRO/8/128GB BLACK ULEFONE
Код: BV4800 PRO BLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV4800 PRO/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Код: 5109BYFJ
Бренд: HONOR
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Зеленый
Код: X12PRO ALLBLACK
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X12 PRO/4/64GB ALL BLACK ULEFONE
Код: MZB0MAEEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO
Код: MINI20TPRO BLACK
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR MINI 20TPRO/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: XEVER 7
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 5G/12/512GB XEVER 7 RUGONE
Код: M1824-QANAT
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 15 PRO/128GB BLUE GRADE B RENEWED
Код: SM-S721BZKDEUB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Графит
Код: MZB0NBTEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLUE MZB0NBTEU POCO
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition , 16 cm (6.3"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns