- Jaunums!
Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Grafīts
| Displeja diagonāle | 17 cm (6.7") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1080 x 2340 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Pikseļu blīvums | 418 pikseļu collā |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2400 |
| Procesora frekvence | 2,9 GHz |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,1 GHz |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Lietotāja atmiņa | 104,5 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.56" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3.94" |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.55" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,4 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Trešās aizmugures kameras pikseļa izmērs | 1,4 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 36° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 120° |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/3.2" |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80° |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| NavIC | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 14 |
| Baterijas performance | 4700 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 28 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2520 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 213 g |
| Platums | 77,3 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Augstums | 162 mm |
| . Galvas SAR | 0,857 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,29 Vati uz kilogramu |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Remontējamības indekss | 8.4 |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 October 2031 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: RUGKING4PRO ORANGE 8/128
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 4 PRO/8/128GB ORANGE ULEFONE
Код: RUGKING4PRO ORANGE 8/256
Бренд: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 4 PRO/8/256GB ORANGE ULEFONE
Код: M1643-QALI
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 14 PROMAX/128GB PURP. GR.A APPLE RENEWED
Код: SHARK 6 8/128GB BLUE
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE SHARK 6/8/128GB BLUE BLACKVIEW
Код: M-IP13PX128GP
Бренд: RED BY ADAPT GLOBAL
REFURB. PHONE IPHONE 13 PRO/128GB GRAPHITE A GRADE RED
Код: M2086-QAUM
Бренд: RENEWD
REFURB. PHONE IPHONE 16/128GB ULTRAMARINE APPLE RENEWD
Код: SM-A576BDBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Темно-синий
Код: MZB0NBWEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLACK MZB0NBWEU POCO
Код: SM-S938BZSDEUB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Серебристый, Белый
Код: SM-A576BLBDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Синий
Код: NUBIAAIR BLACK
Бренд: NUBIA
MOBILE PHONE AIR 5G/8/256GB BLACK NUBIA
Код: SM-A376BDGGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Серый
Код: NUBIANEO3 BLACK
Бренд: NUBIA
MOBILE PHONE NEO 3 5G/8/256GB BLACK NUBIA
Код: MZB0ML4EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB BLACK MZB0ML4EU POCO
Код: MZB0M5MEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCO
Samsung Galaxy S24 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Grafīts