- Jaunums!
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns
| Displeja diagonāle | 16 cm (6.3") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2340 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 2600 cd/m² |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Vienmēr ieslēgts displejs |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 2600 |
| Procesora frekvence | 3,26 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,8 GHz |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 240 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 7680x4320@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@120fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Kameras High Dynamic Range (HDR) režīms | Jā |
| Video stabilizators | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Tiek atbalstīta balss pār LTE (VoLTE) | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 4096-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| Īssziņu serviss (SMS) | Jā |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | Jā |
| E–pasts | Jā |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs, Putekļu izturīgs |
| Ūdeniztruība līdz | 1,5 m |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Video zvans | Jā |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 16.0 |
| Operētājsistēmas sazarojums | One UI 8.5 |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Baterijas performance | 4300 mAh |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 30 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 3060 min |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars | 167 g |
| Platums | 71,7 mm |
| Dziļums | 7,2 mm |
| Augstums | 149,6 mm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-C - USB Type-C |
| Izgrūšanas tapiņa | Jā |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds4 Pro, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds4, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 28 February 2033 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MZB0MY8EU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/8/256GB BLACK MZB0MY8EU POCO
Norāde: SM-S938BAKHEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 1 TB, 200 MP, Android 15, Melns
Norāde: SM-S938BZBGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Zils, Sudrabs, Titāns
Norāde: X13 ALLBLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X13/6/64GB ALL BLACK ULEFONE
Norāde: SM-S948BLBHEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S26 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 16 GB, 1 TB, 200 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: MZB0NC9EU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/256GB BLACK MZB0NC9EU POCO
Norāde: RUGKING3PRO BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE RUGKING 3 PRO/8/128GB BLACK ULEFONE
Norāde: MHRW4SX/A
Zīmols: Apple
MOBILE PHONE IPHONE 17E/256GB WHITE MHRW4 APPLE
Norāde: WAVE10 8/128 BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10/8/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: SM-A576BLBBEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy A57 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Zils
Norāde: 5109BYFJ
Zīmols: HONOR
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Zaļš
Norāde: MZB0M3REU
Zīmols: POCO
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/12/256GB BLACK MZB0M3REU POCO
Norāde: WAVE10C 4/128 BLACK
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10C/4/128GB BLACK BLACKVIEW
Norāde: X32 FUTURE BLACK
Zīmols: UleFone
MOBILE PHONE ARMOR X32/6/128GB FUTURE BLACK ULEFONE
Norāde: WAVE10C 4/128 GREEN
Zīmols: Blackview
MOBILE PHONE WAVE 10C/4/128GB GREEN BLACKVIEW
Norāde: SM-S938BZSGEUE
Zīmols: Samsung
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Melns, Sudrabs, Balts
Samsung Galaxy S26 Enterprise Edition , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Melns