Norāde: KCP432SS8/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/16 atmiņas modulis 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MT/s 260-pin SO-DIMM
Kingston Technology KCP432SS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Kingston Technology KCP432SS6/4, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: KCP432SS8/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KCP432SS8/16, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: CP16G4DFRA32A
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 16GB DDR4-3200/CP16G4DFRA32A CRUCIAL
Norāde: CT64G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 64GB DDR5-5600/SO CT64G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: LD5U16G68C34LA-RGD
Zīmols: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6800/K2 LD5U16G68C34LA-RGD LEXAR
Norāde: KF432C16BB2A/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KF432S20IB/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: F4-3600C16D-32GVKC
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C16D-32GVKC G.SKILL
Norāde: KF560C36BBE2K2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: CT48G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 48GB DDR5-5600/SO CT48G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: F5-6000J3040G32GX2-FX5
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3040G32GX2-FX5 G.SKILL
Norāde: CP2K32G60C40U5B
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000 K2/PRO OC CP2K32G60C40U5B CRUCIAL
Norāde: F4-3200C22S-16GRS
Zīmols: G.Skill
NB MEMORY 16GB PC2500 DDR4/SO F4-3200C22S-16GRS G.SKILL
Norāde: CT32G64C52CS5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR5-6400/CT32G64C52CS5 CRUCIAL
Norāde: CP32G4DFRA32A
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 32GB DDR4-3200/CP32G4DFRA32A CRUCIAL
Norāde: F4-3200C16D-16GVGB
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-16GVGB G.SKILL
Norāde: PVER532G60C30KW
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVER532G60C30KW PATRIOT
Kingston Technology KCP432SS6/4, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM