Norāde: F3-1600C11S-8GNT
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-8GNT G.SKILL
MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-8GNT G.SKILL
Kingston Technology KSM56E46BD8KM-32HA, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Melns, Zaļš
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 5600 MT/s |
| Komponente | Serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Jā |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Jā |
| CAS latentums | 46 |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.1 V |
| Moduļa konfigurācija | 4096M x 72 |
| Rindas cikla laiks | 48 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 295 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| Priekšuzlādes laiks (TRP) | 16 |
| SPD profils | Jā |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 1,8 V |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Svina platējums | Zelts |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 95 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Atbilstības sertifikāti | RoHS |
| Nesatur | Halogēns |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: F3-1600C11S-8GNT
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/F3-1600C11S-8GNT G.SKILL
Norāde: F4-3000C16D-32GISB
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC24000 DDR4/K2 F4-3000C16D-32GISB G.SKILL
Norāde: KF436C17BB2A/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F5-5600J4040D48GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 96GB DDR5-5600 K2/5600J4040D48GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: KF436C17BB2AK2/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F5-6800J3445G32GX2-TZ5RK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6800 K2/6800J3445G32GX2-TZ5RK G.SKILL
Norāde: KF432S20IB/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Impact, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: PVER532G60C30KW
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVER532G60C30KW PATRIOT
Norāde: KSM56R46BD8-32MD
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology KSM56R46BD8-32MD, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF436C16RB12AK2/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: MTC10C1084S1TC56BR
Zīmols: MICRON
Server Memory Module|MICRON|DDR5|16GB|ECC|5600 MHz|CL 46|1.1 V|MTC10C1084S1TC56BR
Norāde: PVV532G600C30K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVV532G600C30K PATRIOT
Norāde: PVE2432G320C8K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 PVE2432G320C8K PATRIOT
Norāde: F4-3600C18D-16GVK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC28800 DDR4/K2 F4-3600C18D-16GVK G.SKILL
Norāde: F4-3200C16D-16GFX
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-16GFX G.SKILL
Norāde: KF552C40BB2AK2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Kingston Technology KSM56E46BD8KM-32HA, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Melns, Zaļš