Norāde: PRIMEB650M-AWIFIII
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B650M-A WIFI II AMD B650 AM5 pieslēgvieta mikro ATX
ASUS PRIME B650M-A WIFI II, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM
MSI MPG Z890 EDGE TI WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), Intel LGA1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1851 (Socket V1) |
| Savietojami procesori | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel LGA1851 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800,6400,9200 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 9200 MHz |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 9 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 4 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 5, 10 |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| SATA savienotāju kopskaits | 4 |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN regulētāja modelis | Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel Z890 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC1220P |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| M.2 (M) slotu skaits | 5 |
| Platums | 243,8 mm |
| Dziļums | 304,8 mm |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: PRIMEB650M-AWIFIII
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B650M-A WIFI II, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: B650M GAMING WIFI6E 1.4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B760 GAMING X GEN5
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760 GAMING X GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIME B850M-A WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM
Norāde: B860M GAMING WIFI6
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860M GAMING WIFI6, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (1. sērija), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: X870E A MASTER X
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B760M-HDV/M.2D4
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B760M-HDV/M.2D4
Norāde: B860 GAMING PLUS WIFI
Zīmols: MSI
MSI B860 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: X870 A ELITE X ICE
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870 AORUS ELITE X3D ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIMEH610M-AWIFID4
Zīmols: Asus
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., DDR4-SDRAM, 64 GB, DIMM
Norāde: B550 GAMING WIFI
Zīmols: MSI
MSI B550 GAMING WIFI, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: B650M D3HP AX 1.3
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M D3HP AX, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B850M EAGLE WF6E
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850M EAGLE WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B850M PRO-A WIFI
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|1xPCI-Express 4.0 4x |1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B850MPRO-AWIFI
Norāde: B550M AORUS ELITE AX (REV. 1.4)
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B550M AORUS ELITE AX (REV. 1.4), AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: PROB760-PII
Zīmols: MSI
MSI PRO B760-P II, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold, 256 GB, DDR5-SDRAM, 256 GB
MSI MPG Z890 EDGE TI WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), Intel LGA1851, 256 GB, DDR5-SDRAM