Norāde: PROART Z890-CREATOR WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI Intel Z890 LGA 1851 (Socket V1) ATX
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1851 (Socket V1) |
| Savietojami procesori | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1851 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 5600,6400,7200,9200 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 9200 MHz |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, Micro SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju kopskaits | 4 |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 1 |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN regulētāja modelis | Killer Wi-Fi 7 1750x |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | Intel B860 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 6.5 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 3.7 |
| Platums | 243,8 mm |
| Dziļums | 304,8 mm |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: PROART Z890-CREATOR WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: PROH610M-EDDR4
Zīmols: MSI
MSI PRO H610M-E DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Core™ i9, LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
Norāde: PRIME B760M-A D4-CSM
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B760M-A D4-CSM, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™..., LGA 1700, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: A620M H 2.2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE A620M H, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, 96 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B760M G X WF6E GEN5
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760M GAMING X WIFI6E GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B860 DS3H WIFI6E 1.0
Zīmols: Gigabyte
MB B860 S1851 ATX/B860 DS3H WIFI6E 1.0 GIGABYTE
Norāde: PRIMEA520M-K
Zīmols: Asus
ASUS PRIME A520M-K, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
Norāde: TUF GAMING B850-PLUS WIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: B860 DS3H
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860 DS3H, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (1. sērija), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PRIMEB550-PLUS
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B550-PLUS, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: A620AM-X WIFI
Zīmols: ASROCK
MB AMD A620 SAM5 MATX/A620AM-X WIFI ASROCK
Norāde: ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
Zīmols: Asus
ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: H610MHD D5
Zīmols: BIOSTAR
MB H610 S1700 MATX/H610MHD D5 BIOSTAR
Norāde: B650M-HDV/M.2
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B650|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 2|1xPCI-Express 4.0 1x|2xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B650M-HDV/M.2
Norāde: B760 GAMING X D4 GEN5
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760 GAMING X DDR4 GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Norāde: B550M DS3H AC R2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B550M DS3H AC R2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM