Код: B650UDAX1.0Y1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 UD AX материнская плата AMD B650 Socket AM5 ATX
GIGABYTE B650 UD AX, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Ar ECC un bez ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800,7000,7200,7600 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 konektori | 0 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora ventilatoru skaits | 4 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| COM savienotāji | 1 |
| Zibens spēriena galvenes | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| USB4 Gen 2x2 portu skaits | 0 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 0 |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| S/PDIF out pieslēgvieta | Nē |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B650 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Produkta krāsa | Melns |
| PCI Express x1 sloti | 0 |
| PCI Express X1 (Gen 2.x) sloti | 0 |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 0 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| PCI Express x4 sloti | 0 |
| PCI Express x4 (Gen 1.x) sloti | 0 |
| PCI Express x4 (Gen 2.x) sloti | 0 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sloti | 0 |
| PCI Express x8 sloti | 0 |
| PCI Express x8 (Gen 1.x) sloti | 0 |
| PCI Express x16 sloti | 0 |
| PCI Express x16 (Gen 2.x) sloti | 0 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 0 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 0 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) @ dual x8/x8 režīma sloti | 0 |
| PCI sloti | 0 |
| PCI-X sloti | 0 |
| Mini PCI Express sloti | 0 |
| Mini PCI Express (Gen 1.x) sloti | 0 |
| Mini PCI Express (Gen 2.x) sloti | 0 |
| PCIe Mini Card Slot (visā garumā) | 0 |
| PCIe Mini Card Slot (puse garuma) | 0 |
| PCI Express OCuLink konektori (NVMe atbalsts) | 0 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| Iepakojuma platums | 338 mm |
| Iepakojuma dziļums | 273 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 1,36 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 50 mm |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
| Svars | 1,2 kg |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: B650UDAX1.0Y1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 UD AX, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B850M-X R2.0
Бренд: ASROCK
MB AMD B850 SAM5 MATX/B850M-X R2.0 ASROCK
Код: B550GAMINGXV21.3
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B550 Gaming X V2, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: X870 A ELITE WIFI7 1.1
Бренд: Gigabyte
MB AMD X870 SAM5 ATX/X870 A ELITE WIFI7 GIGABYTE
Код: X870 GAMING WF6
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870 GAMING WIFI6, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen™ 7, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B840 GAMING PLUS WIFI
Бренд: MSI
MSI B840 GAMING PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B550MAORUSELITE1.3
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B550M AORUS ELITE, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: STRIXB650E-EGAMINGWIFI
Бренд: Asus
ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 128 GB
Код: B860 LIVEMIXER WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860 Express|LGA1851|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xAudio-Out|1xMicrophone|6xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C w/Thunderbolt|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|B860LIVEMIXERWIFI
Код: B850M A ELT WF6E 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E (rev. 1.1), AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B860 PRO-A WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860 Express|LGA1851|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|2xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B860PRO-AWIFI
Код: STRIXX870E-EGAMINGWIFI
Бренд: Asus
ASUS ROG STRIX X870E-E GAMING WIFI, AMD, Socket AM5, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Код: X870 PRO RS WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD X870|SAM5|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|4xM.2|1xHDMI|6xUSB 2.0|4xUSB 3.2|2xUSB-C|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|2xAudio port|X870PRORSWIFI
Код: A520MDS3HV2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE A520M DS3H V2, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen Threadripper 3000 Series, AMD Ryzen Threadripper PRO 3000 WX-Series, Разъем AM4, 128 GB, DDR4-SDRAM
Код: B650 GAMING X AX V2 1.2
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 GAMING X AX V2, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PROART Z890-CREATOR WIFI
Бренд: Asus
ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 192 GB
ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB