- Jaunums!
Samsung Galaxy Tab S10+, 31,5 cm (12.4"), 2800 x 1752 pikseļi, 256 GB, 12 GB, Android 14, Pelēks
| Displeja diagonāle | 31,5 cm (12.4") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2800 x 1752 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,4 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1,5 TB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 14 |
| Baterijas performance | 10090 mAh |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 20 W |
| USB barošanas padeve | Nē |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 4424 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Remontējamības indekss | 2.86 |
| Platums | 285,4 mm |
| Dziļums | 5,6 mm |
| Augstums | 185,4 mm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Wi-Fi | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: SM-X130NZAEEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 8 GB, Android 15, Серый
Код: ZAE40188PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Idea Tab Pro, 32,3 cm (12.7"), 2944 x 1840 пикселей, 128 GB, 8 GB, Android 14, Серый
Код: ZAF00253PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Код: TAB LINK 1 KIDS 4/64 PURPLE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 1 KIDS 8" 4/64GB/LINK1KIDS 4/64 PURP BLACKVIEW
Код: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Код: ZENO 10 6/128 BLACK GIFT SET
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 10 5G 11" 6/128GB/BLACK GIFT SET BLACKVIEW
Код: LINK2 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLUE BLACKVIEW
Код: TABA10PRO GREY 6/128
Бренд: UleFone
TABLET TAB A10 PRO 10"/6/128GB GREY ULEFONE
Код: SM-X400NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S10 Lite, 27,7 cm (10.9"), 2112 x 1320 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серебристый
Код: R1G1P2DEB_AEX
Бренд: DURABOOK
TABLET R11AH7 CI5-1235U 11"/8/256GB R1G1P2DEBAEX DURABOOK
Код: R8H1P1DEB_BLX
Бренд: DURABOOK
TABLET R8AA1 CI5-1230U 8"/8/128GB R8H1P1DEBBLX DURABOOK
Код: TAB LINK 1 KIDS 4/64 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 1 KIDS 8" 4/64GB/LINK1KIDS 4/64 BLUE BLACKVIEW
Код: ARMOR PAD 5 PRO
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: TAB60PRO GREEN
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO GREEN BLACKVIEW
Код: TAB60 4/128GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/WI-FI TAB60 BLUE BLACKVIEW
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10+, 31,5 cm (12.4"), 2800 x 1752 pikseļi, 256 GB, 12 GB, Android 14, Pelēks