- Atlaide
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Jaeger Gray |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD+ |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 260 |
| Procesora frekvence | 3,8 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen 200 Series |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 16 MB |
| L2 kešatmiņa | 8 MB |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 38 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 16 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 780M |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon Graphics |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Audio sistēma | Dolby audiosistēma |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | 1-zone RGB |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. |
| Iekļautā programmatūra | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Akumulatora jauda | 90 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Ātrās uzlādes laiks (50%) | 30 min |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 45 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 100 W |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 240 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 12 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Svars | 2,2 kg |
| Platums | 354 mm |
| Dziļums | 269 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,79 cm |
| Augstums (aizmugures) | 2,57 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: 90NB1602-M005R0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 14 X1407QA-LY045W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: BTO003_PC14250_EMEA_UBU
Бренд: Dell
DELL Pro 14 PC14250, Intel Core 3, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 8 GB, 512 GB, Ubuntu Linux
Код: 90NR0NN1-M003S0
Бренд: Asus
ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 45,7 cm (18"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 83K700BAPB
Бренд: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: S5G1Q2ADJ_BXE
Бренд: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Код: 90NB1551-M005F0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook S16 OLED S5606CA-RI069W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: 90NR0LG1-M002T0
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix G15 G615LW-S5075W, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: 90NR0LF1-M00440
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 пикселей, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Код: MHFC4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFC4ZE/A
Код: MDE54ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 1TB|10-core GPU|ENG|Card Reader SDXC|macOS Tahoe|Silver|1.55 kg|MDE54ZE/A
Код: 90NR0KT1-M00340
Бренд: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-QT016W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB
Код: RAIDER 18HX AI A2XWIG-230NL
Бренд: MSI
MSI Raider 18 HX AI A2XWIG-230NL, Intel Core Ultra 9, 5,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 пикселей, 64 GB, 4 TB
Код: KATANA 15 HX B14WFK-845NL
Бренд: MSI
MSI Katana 15 HX B14WFK-845NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: MHFA4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFA4ZE/A
Код: AD1U9ET
Бренд: HP
NB 255R G10 R5-7535U 15"/16/512GB DOS AD1U9ET HP
Код: 90NX0731-M01AX0
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-Q91093X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB