- Jaunums!
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Zils
| Displeja diagonāle | 15,8 cm (6.2") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2340 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus 2 |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Ekrāna spilgtums | 1500 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 418 pikseļu collā |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Vienmēr ieslēgts displejs |
| Noapaļoti displeja stūri | Jā |
| Procesora tips | Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Elite |
| Procesora frekvence | 3,5 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,47 GHz |
| Mākslīgā intelekta procesora saime | Qualcomm |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | Netiek atbalstīts |
| Lietotāja atmiņa | 92,5 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.56" |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3.94" |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.55" |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Ceturtās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 50 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,8 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1 µm |
| Aizmugures kameras pikseļa izmērs (Quad Pixel tehnoloģija) | 1 µm |
| Otrās aizmugures kameras pikseļu izmērs | 1,4 µm |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 36° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 120° |
| Optiskā tālummaiņa | 3x |
| Digitālā tālummaiņa | 30x |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/3.2" |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Priekšējās kameras pikseļu izmērs | 1,12 µm |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 80° |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video tveršanas izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Maksimālais kadru ātrums | 30 fps |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p, 4320p |
| Auto fokuss | Jā |
| Attēla stabilizētājs | Jā |
| Attēla stabilizētāja tips | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Nakts režīms | Jā |
| Panorāma | Jā |
| Portreta režīms | Jā |
| Lēnas kustības režīms | Jā |
| Palēninājums | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Atbalstītie kameras attēlu formāti | DNG, HEIF, JPEG |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| 3G standarti | WCDMA |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jā |
| 2G standarti | GSM |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| 4G datu pārraides ātrums (maks.) | 2000 Mbit/s |
| 5G datu pārraides ātrums (maks.) | 4,66 Gbit/s |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| MIMO | Jā |
| Modulācija | 4096-QAM |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Austiņu savienojamība | USB Veids-C |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| GPS | Jā |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Zils |
| Krāsas nosaukums | Icyblue |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Bezvadu lādēšana | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Saderība ar dzirdes palīglīdzekļiem | Jā |
| Skaļruņi | Stereo |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 15 |
| Operētājsistēmas sazarojums | One UI 7.0 |
| Baterijas performance | 4000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 29 h |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Barometrs | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 10 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 25 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 2236 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | A |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Remontējamības indekss | 8.5 |
| Svars | 162 g |
| Platums | 70,5 mm |
| Dziļums | 7,2 mm |
| Augstums | 146,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| . Galvas SAR | 1,294 Vati uz kilogramu |
| Body SAR (ES) | 1,363 Vati uz kilogramu |
| Savietojamība | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Drošības atjaunošanas termiņš | 31 January 2032 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: M1643-QAGU
Бренд: RENEWED
REFURB. PHONE IPHONE 14 PROMAX/128GB GOLD APPLE RENEWED
Код: SM-F966BDBCEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Синий
Код: MZB0NBWEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO MAX/12/512GB BLACK MZB0NBWEU POCO
Код: SM-A376BZWGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Белый
Код: SM-S942BZVHEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S26 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Фиолетовый
Код: BV5300PROBLACK
Бренд: Blackview
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW
Код: XEVER 7 PRO
Бренд: RUGONE
MOBILE PHONE XEVER 7 PRO 5G/12/512GB XEVER 7 PRO RUGONE
Код: SM-A376BDGBEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy A37 5G, 17 cm (6.7"), 6 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Серый
Код: MZB0N27EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO X8 PRO/12/512GB GREEN MZB0N27EU POCO
Код: MZB0NR5EU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO
Код: MZB0MAEEU
Бренд: POCO
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCO
Код: 5109BYFJ
Бренд: HONOR
Honor X5c PLUS, 17,1 cm (6.74"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, MagicOS 9.0, Зеленый
Код: SM-S731BLBGEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 FE 5G, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 пикселей, 8 GB, 256 GB, 50 MP, Синий
Код: MG2N4 GRADE+A+
Бренд: Apple
MOBILE PHONE IPHONE AIR/256GB LIGHT GOLD MG2N4 APPLE
Код: SM-S931BLGDEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Мятный цвет
Код: 5109CCPP
Бренд: HONOR
Honor Magic8 Pro, 17 cm (6.71"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Золото
Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Zils