Norāde: MEG Z890 ACE
Zīmols: MSI
MSI MEG Z890 ACE mātes plate Intel Z890 LGA 1851 (Socket V1) ATX
MSI MEG Z890 ACE, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), Intel LGA1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800,5600,6400,8200 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8200 MHz |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, Micro SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| USB 2.0 savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| SATA II savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju skaits | 0 |
| SATA savienotāju kopskaits | 4 |
| S/PDIF out savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 4 |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 1 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125D |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B850 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2280 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| ACPI versija | 6.5 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 3.7 |
| Platums | 243,8 mm |
| Dziļums | 304,8 mm |
| mSATA pieslēgvietu daudzums | 0 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MEG Z890 ACE
Zīmols: MSI
MSI MEG Z890 ACE, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), Intel LGA1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B650 EAGLE 1.2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650 EAGLE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B550PHANTOMGAMING4
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B550|SAM4|ATX|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 4x|2xM.2|1xPCI-Express 4.0 16x|Memory DDR4|Memory slots 4|1xHDMI|2xAudio-In|1xAudio-Out|6xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|B550PHANTOMGAMING4
Norāde: B850 A ELITE WF7 ICE 1.1
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7 ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: A620M H 2.2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE A620M H, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, 96 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B850 GAMING WF6
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B850 GAMING WIFI6, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: TUF GAMING Z890-PLUS WIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING Z890-PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: B760PRORS
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|5xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|3xAudio port|B760PRORS
Norāde: MAG X870 TOMAHAWK WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: PRIMEB550M-A
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B550M-A, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: B650M AORUS ELITE 1.3
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M AORUS ELITE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: A520MHP
Zīmols: BIOSTAR
Mainboard|BIOSTAR|AMD A520|SAM4|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|A520MHP
Norāde: PRO B850M-P WIFI
Zīmols: MSI
MSI PRO B850M-P WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: PROZ790-PWIFI
Zīmols: MSI
MSI PRO Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: TUFGAMB650M-PLUSWIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM, Duālais kanāls
Norāde: PROH610M-E
Zīmols: MSI
MSI PRO H610M-E, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM