Код: PRIMEB550-PLUS
Бренд: Asus
ASUS PRIME B550-PLUS AMD B550 Разъем AM4 ATX
ASUS PRIME B550-PLUS, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
GIGABYTE A520M K V2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | Ligzda AM4 |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Ligzda AM4 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 2 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Ar ECC un bez ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,2400,2667,2933,3200,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600,4800,5100 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 5100 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 5 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Komutatora iejaukšanās savienotājs | Jā |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Austiņu izejas | 3 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD A520 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 128 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 675 g |
| Platums | 233 mm |
| Dziļums | 198 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Pievienoti kabeļi | SATA |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton Internet Security |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: PRIMEB550-PLUS
Бренд: Asus
ASUS PRIME B550-PLUS, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: PRIMEB650M-AWIFIII
Бренд: Asus
ASUS PRIME B650M-A WIFI II, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen™ 7, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM
Код: TUFGAMB550-PLUSWIFIII
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: B860 LIVEMIXER WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860 Express|LGA1851|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xAudio-Out|1xMicrophone|6xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C w/Thunderbolt|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|B860LIVEMIXERWIFI
Код: B760 DS3H WF6E GEN5 1.0
Бренд: Gigabyte
Mainboard|GIGABYTE|Intel B760 Express|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|B760DS3HWF6EGEN51.0
Код: TUF GAMING B860-PLUS WIFI
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B860-PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760M D3HP WIFI6 1.0
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M D3HP WIFI6, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: Z790 D 1.2
Бренд: Gigabyte
Mainboard|GIGABYTE|Intel Z790|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|Z790D1.2
Код: B550MPRO4
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B550|SAM4|MicroATX|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xM.2|1xPCI-Express 4.0 16x|Memory DDR4|Memory slots 4|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|1xUSB type C|5xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B550MPRO4
Код: B550 GAMING WIFI
Бренд: MSI
MSI B550 GAMING WIFI, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Код: B760PRORS
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|5xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|3xAudio port|B760PRORS
Код: B550M AORUS ELITE AX (REV. 1.4)
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B550M AORUS ELITE AX (REV. 1.4), AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 128 GB
Код: PROH610M-E
Бренд: MSI
MSI PRO H610M-E, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 96 GB
Код: A620AM-X WIFI
Бренд: ASROCK
MB AMD A620 SAM5 MATX/A620AM-X WIFI ASROCK
Код: MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI
Бренд: MSI
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B850 A ELITE WF7 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B850 AORUS ELITE WIFI7, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
GIGABYTE A520M K V2, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Ligzda AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB