Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition, 27,7 cm (10.9"), 2304 x 1440 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 500 g, Pelēks
| Displeja diagonāle | 27,7 cm (10.9") |
| Paneļa veids | TFT |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2304 x 1440 pikseļi |
| HD veids | WUXGA+ |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora tips | Samsung Exynos |
| Procesora modelis | 1580 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,9 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 106,3 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Auto fokuss | Jā |
| Video ierakstīšana | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 3G standarti | UMTS |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standarts | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 600,700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Dual SIM atbalsts | Jā |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | USB |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Elektroniskais kompass | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 8000 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 20 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 15 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5792 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 2000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 254,3 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Augstums | 165,8 mm |
| Svars | 500 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Irbulis | Jā |
| Remontējamības indekss | 2.8 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: KH1EYCVBADXX
Бренд: GETAC
TABLET K120 CI5-8250U 12"T/4/128GB KH1EYCVBADXX GETAC
Код: SM-X236BZAPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 482 g, Серый
Код: SM-X736BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 128 GB, 12 GB, 471 g, Серебристый
Код: SM-X236BZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серебристый
Код: TAB LINK 6/256 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 8 13" 6/256GB/TAB LINK 6/256 BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X936BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 пикселей, 256 GB, 12 GB, 695 g, Серый
Код: SM-X230NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 477 g, Серебристый
Код: LINK2 BLUE
Бренд: Blackview
TABLET LINK 2 8" 4/128GB/LINK2 BLUE BLACKVIEW
Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Код: TAB20WIFI 6/64GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW
Код: TAB20WIFI 4/64GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI BLUE BLACKVIEW
Код: ZENO1 4/64GB ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 1 8" 4/64GB/ZENO1 4/64GB ORANGE BLACKVIEW
Код: ZADT0163SE
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab K11 Plus, 29,1 cm (11.4"), 2000 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, Android 14, Серый
Код: R1G1P2DEB_AEX
Бренд: DURABOOK
TABLET R11AH7 CI5-1235U 11"/8/256GB R1G1P2DEBAEX DURABOOK
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G Entreprise Edition, 27,7 cm (10.9"), 2304 x 1440 pikseļi, 128 GB, 8 GB, 500 g, Pelēks