Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 695 g, Pelēks
| Displeja diagonāle | 37,1 cm (14.6") |
| Paneļa veids | AMOLED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2960 x 1848 pikseļi |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Dynamic AMOLED 2X |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Procesora tips | MediaTek Dimensity |
| Procesora modelis | 9400+ |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,73 GHz |
| Iekšējā atmiņa | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 2 TB |
| Lietotāja atmiņa | 226,1 GB |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | Jā |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Direct | Jā |
| Near Field Communication (NFC) | Nē |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G diapazonu atbalsts | 600,700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Dual SIM atbalsts | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| GPS | Jā |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Platforma | Android |
| Baterijas performance | 11600 mAh |
| Noņemams akumulators | Nē |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 23 h |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 15 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 45 W |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 5691 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1200 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | C |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 326,3 mm |
| Dziļums | 5,1 mm |
| Augstums | 208,5 mm |
| Svars | 695 g |
| Remontējamības indekss | 2.7 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Код: PAD4ULTRA BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: KH1EYCVBADXX
Бренд: GETAC
TABLET K120 CI5-8250U 12"T/4/128GB KH1EYCVBADXX GETAC
Код: TAB60 4/128GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/WI-FI TAB60 BLUE BLACKVIEW
Код: SM-X736BZAPEUB
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 256 GB, 12 GB, 3,3 GHz, Серый
Код: SM-X236BZAPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 482 g, Серый
Код: ZADT0163SE
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab K11 Plus, 29,1 cm (11.4"), 2000 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, Android 14, Серый
Код: ACTIVE10PRO 12/256 BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 10 PRO 10" 256GB/BLACK BLACKVIEW
Код: ZAF00232PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 64 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Код: ACTIVE10PRO 12/256 ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 10 PRO 10" 256GB/ORANGE BLACKVIEW
Код: SM-X236BZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серебристый
Код: ARMOR PAD 5 PRO
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 5 PRO 11"/12/512GB BLACK ULEFONE
Код: SM-X736BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 128 GB, 12 GB, 471 g, Серый
Код: ACTIVE8PROORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO ORANGE BLACKVIEW
Код: TAB60 4/128GB GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 8" 4/128GB/TAB60 GREY BLACKVIEW
Код: TAB20WIFI 4/64GB BLUE
Бренд: Blackview
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI BLUE BLACKVIEW
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 pikseļi, 256 GB, 12 GB, 695 g, Pelēks