- Atlaide
DELL Latitude 5455, Qualcomm Snapdragon, 3,24 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD+ |
| Paneļa veids | IPS |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 162 pikseļu collā |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 600:1 |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora modelis | X1P-42-100 |
| Procesora frekvence | 3,24 GHz |
| Procesora paaudze | Snapdragon X Plus |
| Multikodola tips | 8 |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 3,42 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| NPU veiktspēja līdz | 45 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 8448 MT/s |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2230 (22 x 30 mm) |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Qualcomm Adreno GPU |
| Audio mikroshēma | Qualcomm WCD9385 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2,07 MP |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi josla | Trīs diapazoni (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Bezvadu LAN datu pārsūtīšanas ātrums (max) | 5760 Mbit/s |
| Antenas tips | 2x2 |
| WLAN regulētāja modelis | Qualcomm FastConnect 7800 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Qualcomm |
| Bluetooth | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft Office Trial,McAfee Business Protection 1-year |
| Akumulatora jauda | 54 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Baterijas lādēšanās indikators | Jā |
| Baterijas svars | 220 g |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB uzlādes spriegums | 5,9,15,20 V |
| USB uzlādes strāva | 3.25 A |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | -15,2 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -15,2 - 10668 m |
| Operacionālais trieciens | 110 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 160 G |
| Operacionālā vibrācija | 0,66 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1,3 G |
| Svars | 1,53 kg |
| Platums | 314 mm |
| Dziļums | 223,8 mm |
| Augstums | 17,9 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,51 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,6 cm |
| Kopējā oglekļa pēda (kg of CO2e) | 95,2 |
| Oglekļa emisijas, ražošana (CO2e kg) | 64,9264 |
| Oglekļa emisijas, loģistika (CO2e kg) | 4,4744 |
| Oglekļa emisijas, enerģijas lietojums (CO2e kg) | 23,8 |
| Oglekļa emisijas, dzīves cikla beigas (CO2e kg) | 1,9992 |
| PAIA versija | GaBi version 1, 2024 |
| Pievienoti kabeļi | AC |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: 90NR0KT1-M00340
Бренд: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-QT016W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB
Код: KATANA 17 HX B14WGK-264NL
Бренд: MSI
MSI Katana 17 HX B14WGK-264NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: BTO111_MC14250_EMEA_NORD
Бренд: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: BTO114_PB14250_2N1EMEA_EST
Бренд: Dell
DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: DB14250_LNL_202_NORD
Бренд: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: 90NB15Q1-M003W0
Бренд: Asus
Notebook|ASUS|V16|V3607VU-RP059W|CPU Core 5|210H|2200 MHz|16"|1920x1200|RAM 16GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Windows 11 Home|Black|1.95 kg|90NB15Q1-M003W0
Код: BTO203_PA13250_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: N016L545014EMEA VP
Бренд: Dell
DELL Latitude 5450, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: 90NB13M2-M00FV0
Бренд: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 24 GB, 1 TB
Код: 90NX0731-M01AX0
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-Q91093X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: MODERN 15 F13MG-471NL
Бренд: MSI
MSI Modern 15 F13MG-471NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Код: 90NB1501-M00E30
Бренд: Asus
ASUS Zenbook A14 UX3407QA-QD202W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 90NX0801-M01ZY0
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71833X, Intel Core 3, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NB15P1-M001C0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 18 M1807HA-S8033W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 46,7 cm (18.4"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: 90NB1602-M005R0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 14 X1407QA-LY045W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 90NB1511-M001U0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
DELL Latitude 5455, Qualcomm Snapdragon, 3,24 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB