- Atlaide
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Hibrīds (divi vienā) |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Formas faktors | Konvertējams (Folder) |
| Krāsas nosaukums | Matte Gray |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | HDR True Black 500 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 256V |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,8 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 4 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,8 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 3,7 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,2 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 2200 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 17 W |
| Maksimālā turbo jauda | 37 W |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 115 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 47 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 64 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 8.8 |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days, One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Akumulatora jauda | 75 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Svars | 1,8 kg |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 244,3 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,69 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,74 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MODERN 15 F13MG-471NL
Zīmols: MSI
MSI Modern 15 F13MG-471NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG A17 AI B2HWFKG-015NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A17 AI B2HWFKG-015NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB0ZR2-M044R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2513W, AMD Ryzen™ 3, 2,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 8 GB, 512 GB
Norāde: 90NR0NK8-M001X0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: S5G1Q2ADJ_BXE
Zīmols: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: TITAN 18HX AI A2XWJG-492NL
Zīmols: MSI
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro
Norāde: VENTURE 14 AI A1MG-008NL
Zīmols: MSI
MSI Venture 14 AI A1MG-008NL, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: MHFE4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Citrus|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Lime|Weight 1.23 kg|MHFE4ZE/A
Norāde: MHFF4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Indigo|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Indigo|Weight 1.23 kg|MHFF4ZE/A
Norāde: DB14250_LNL_203_NORD
Zīmols: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 9, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0LI1-M003Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0NC1-M00110
Zīmols: Asus
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605KP-QR023W, AMD Ryzen AI 7, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: 210-BPKP_1020494328_5G
Zīmols: Dell
Notebook|DELL|Pro Plus|Pro 13 Plus (PB13250)|CPU Core Ultra|u5-236V|2100 MHz|CPU features vPro|13.3"|Touchscreen|RAM 16GB|LPDDR5x|8533 MHz|SSD 512GB|ENG|Windows 11 Pro|1.23 kg|210-BPKP_1020494328_5G
Norāde: CYBORG 15 B13WFKG-804NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: KATANA 17 HX B14WGK-264NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 17 HX B14WGK-264NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home