- Atlaide
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT013W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Jaeger Gray |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WQXGA |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100% |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 3 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 260 |
| Procesora frekvence | 3,8 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen 200 Series |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 16 MB |
| L2 kešatmiņa | 8 MB |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 38 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 16 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 780M |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.7 |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | 1-zone RGB |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Akumulatora jauda | 90 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Ātrās uzlādes laiks (50%) | 30 min |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 240 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 12 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Svars | 2,2 kg |
| Platums | 354 mm |
| Dziļums | 269 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,79 cm |
| Augstums (aizmugures) | 2,57 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: BTO111_MC14250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|15 B13WEKG|CPU Intel CoreT i7|i7-13620H|2.4 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|Keyboard language English|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Weight 1.95 kg|5600 MHz|CYBORG15B13WEKG-633NL
Norāde: 90NR0LF1-M00440
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: MODERN 15 F13MG-430NL
Zīmols: MSI
MSI Modern 15 F13MG-430NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 83KA003VRM
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AHP10, AMD Ryzen™ 7, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: N006L545014EMEA VP
Zīmols: Dell
DELL Latitude 5450, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 pikseļi, 8 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: VECTOR 16HX AI A2XWIG-209NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 83KA003YRM
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AHP10, AMD Ryzen™ 7, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 15 B13WFKG-804NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 210-BLBB_1020230712/2
Zīmols: Dell
Notebook|DELL|XPS|14|9440|CPU Core Ultra|u7-155H|3800 MHz|14.5"|RAM 16GB|LPDDR5x|7467 MHz|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Card Reader microSD|Windows 11 Pro|1.68 kg|210-BLBB_1020230712/2
Norāde: KATANA 15 HX B14WGK-847NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 15 HX B14WGK-847NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: KATANA 17 HX B14WGK-264NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 17 HX B14WGK-264NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0M81-M00100
Zīmols: Asus
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS023W, AMD Ryzen™ 9, 4 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: C1LX2EA
Zīmols: HP
NB 15-FB3020NW R5-240 15"/16/512GB W11 C1LX2EA HP
Norāde: MHFC4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFC4ZE/A
Norāde: 90NX06R1-M02060
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51615X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT013W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB