- Atlaide
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Core Black |
| Apvalka materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Oriģinālais zīmola nosaukums | MSI |
| Displeja diagonāle | 45,7 cm (18") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2400 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | UHD+ |
| Paneļa veids | Mini LED diode |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 1000 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 9 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 285HX |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 24 |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,5 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Efektīvie kodoli | 16 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5,5 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,6 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,8 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 2,1 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 36 MB |
| Procesora bāzes jauda | 55 W |
| Maksimālā turbo jauda | 160 W |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 36 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 13 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 8 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 96 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 6400 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 32 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 6 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 4 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Graphics |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 24 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Graphics |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN regulētāja modelis | Killer Wi-Fi 7 1750x |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 2500 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 5 portu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Mātes plates chipset | Intel HM870 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | Dažādās krāsas izgaismojami atsevišķi taustiņi |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iekļautā programmatūra | True Color, Nahimic 3, MSI App Player, MSI Center, Steelseries GG, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro |
| Akumulatora jauda | 99,9 vatstunda |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 400 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Svars | 3,6 kg |
| Platums | 404 mm |
| Dziļums | 307,5 mm |
| Augstums (priekšas) | 2,4 cm |
| Augstums (aizmugures) | 3,21 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NB16F1-M009T0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W, AMD Ryzen™ 5, 12 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NX0751-M00U40
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5604CMA-Q90733X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0LM1-M001H0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0NK8-M001X0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NR0KV1-M00330
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT013W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: 90NB13M1-M00FT0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK215W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 2 TB
Norāde: 90NR0LI1-M003Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: 210-BLPR_1015465183_EST
Zīmols: Dell
Notebook|DELL|Latitude|7450|CPU Core Ultra|u5-135U|1600 MHz|CPU features vPro|14"|1920x1200|RAM 16GB|LPDDR5x|6400 MHz|SSD 512GB|Intel Graphics|Integrated|EST|Windows 11 Pro|1.33 kg|210-BLPR_1015465183_EST
Norāde: CX5C3EA
Zīmols: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
Norāde: B9YQ1ET
Zīmols: HP
NB 255R G10 R5-7535U 15"/16/512GB DOS B9YQ1ET HP
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB13M2-M00FV0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB
Norāde: 90NX06R1-M02060
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51615X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CRO 16 HX AI D2XWFKG-090NL
Zīmols: MSI
MSI Crosshair 16 HX AI D2XWFKG-090NL, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1501-M00E30
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook A14 UX3407QA-QD202W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro