- Atlaide
ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Eclipse Gray |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Displeja diagonāle | 45,7 cm (18") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WQXGA |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 240 Hz |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | i9-14900HX |
| Procesora paaudze | Intel Core i9-14xxx |
| Multikodola tips | 24 |
| Procesora stieples | 32 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,8 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Efektīvie kodoli | 16 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5,8 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,1 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,2 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 36 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 55 W |
| Maksimālā turbo jauda | 157 W |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | Dažādās krāsas izgaismojami atsevišķi taustiņi |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Akumulatora jauda | 90 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 280 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 14 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Svars | 3,2 kg |
| Platums | 399 mm |
| Dziļums | 299 mm |
| Augstums (priekšas) | 2,35 cm |
| Augstums (aizmugures) | 3,2 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|15 B13WEKG|CPU Intel CoreT i7|i7-13620H|2.4 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|Keyboard language English|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Weight 1.95 kg|5600 MHz|CYBORG15B13WEKG-633NL
Norāde: BTO206_PA13250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NX0801-M01ZY0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71833X, Intel Core 3, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO107_PB13250_EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB1681-M00700
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY076W, Intel Core 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1602-M005R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 14 X1407QA-LY045W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB0ZR2-M03280
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: RAIDER A18HX A9WIG-011NL
Zīmols: MSI
MSI Raider A18 HX A9WIG-011NL, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: 90NR0NK8-M001X0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO203_PA13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO112_PB13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: VECTOR 16HX AI A2XWIG-207NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11
Norāde: 90NR0LC1-M004Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815LW-S9106W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB15P1-M001C0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 18 M1807HA-S8033W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 46,7 cm (18.4"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB15S1-M001F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SH-RJ013W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home