- Atlaide
ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD010W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 32 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Iceland Gray |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 600 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Low Blue Light tehnoloģija | Jā |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 0,2 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | HDR True Black 600 |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora modelis | X1E-78-100 |
| Procesora frekvence | 3,4 GHz |
| Procesora paaudze | Snapdragon X Elite |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora kešatmiņa | 42 MB |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Qualcomm Hexagon |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 75 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 45 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Qualcomm Adreno GPU |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Qualcomm |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Qualcomm Adreno |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.7 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Akumulatora jauda | 70 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 4,5 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Svars | 980 g |
| Platums | 310,7 mm |
| Dziļums | 213,9 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,34 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,59 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: BTO003_PC14250_EMEA_UBU
Zīmols: Dell
DELL Pro 14 PC14250, Intel Core 3, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 8 GB, 512 GB, Ubuntu Linux
Norāde: BTO114_PB14250_2N1EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: S4K1Q2JEJ_BCX
Zīmols: DURABOOK
NB S14G3 CU5-125U 14"T 16GB/256GB S4K1Q2JEJBCX DURABOOK
Norāde: KATANA 17 HX B14WFK-262NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 17 HX B14WFK-262NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO112_PB13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: RAIDER A18HX A9WJG-014NL
Zīmols: MSI
MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: KATANA 15 HX B14WFK-845NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 15 HX B14WFK-845NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: MHFA4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFA4ZE/A
Norāde: 90NX0751-M00U40
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5604CMA-Q90733X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: S5G1Q2ADJ_BXE
Zīmols: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Norāde: 90NR0NK8-M001X0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: TITAN 18HX AI A2XWJG-492NL
Zīmols: MSI
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0LF1-M00440
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: RAIDER 18HX AI A2XWIG-230NL
Zīmols: MSI
MSI Raider 18 HX AI A2XWIG-230NL, Intel Core Ultra 9, 5,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 4 TB
ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD010W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 32 GB, 1 TB