- Atlaide
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Balts |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Scandinavian White |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR True Black 500 |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 365 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora stieples | 20 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 24 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 73 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 50 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 24 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 24 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 880M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Skaļruņu ražotājs | Harman Kardon |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.3 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Akumulatora jauda | 78 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Svars | 1,5 kg |
| Platums | 353,6 mm |
| Dziļums | 243 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,19 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,29 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB0ZR2-M03280
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: KATANA 15 HX B14WGK-847NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 15 HX B14WGK-847NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NX0711-M01Y70
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3404CMA-QN1624X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0NJ7-M00690
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV092W, AMD Ryzen™ 9, 2,4 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB15K1-M00BR0
Zīmols: Asus
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ079X, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: 90NB0ZR2-M04800
Zīmols: Asus
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|LPDDR5|SSD 1TB|AMD Radeon Graphics|Integrated|ENG|Windows 11 Home|Black|1.63 kg|90NB0ZR2-M04800
Norāde: MODERN 15 F13MG-471NL
Zīmols: MSI
MSI Modern 15 F13MG-471NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 83K700BAPB
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: CYBORG 15 B13WFKG-804NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: CRO 16 HX AI D2XWGKG-049NL
Zīmols: MSI
MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-049NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-600NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-600NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: S5G1Q2ADJ_BXE
Zīmols: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Norāde: DB14250_LNL_203_NORD
Zīmols: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 9, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0J91-M007S0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605WI-QR074W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|15 B13WEKG|CPU Intel CoreT i7|i7-13620H|2.4 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|Keyboard language English|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Weight 1.95 kg|5600 MHz|CYBORG15B13WEKG-633NL
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB