- Atlaide
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403WR-QS132W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Eclipse Gray |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Sertificēts atjaunots | Nē |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 400 cd/m² |
| Standarta dinamiskā diapazona (SDR) spilgtums | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 370 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 24 MB |
| L2 kešatmiņa | 12 MB |
| Copilot+ PC | Nē |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 80 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 50 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 8000 MHz |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 890M |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 3 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | 1-zone RGB |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Iekļautā programmatūra | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Akumulatora jauda | 73 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Ātrās uzlādes laiks (50%) | 30 min |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 200 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 10 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Svars | 1,57 kg |
| Platums | 311 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,59 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,83 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: 90NR0MH1-M002B0
Бренд: Asus
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV002W, Intel® Core™ i5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Код: 90NB15Q1-M003W0
Бренд: Asus
Notebook|ASUS|V16|V3607VU-RP059W|CPU Core 5|210H|2200 MHz|16"|1920x1200|RAM 16GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Windows 11 Home|Black|1.95 kg|90NB15Q1-M003W0
Код: S5G1Q2ADJ_BXE
Бренд: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Код: 90NB0ZR2-M044R0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2513W, AMD Ryzen™ 3, 2,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 8 GB, 512 GB
Код: BTO203_PA13250_EMEA_EST
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NR0L81-M003L0
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW042W, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Код: 90NB15F2-M00AM0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB145W Copilot+ PC, AMD Ryzen™ AI 5, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: CYBORG A15 AI B2HWFKG-215NL
Бренд: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-215NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 90NR0LF1-M00440
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 пикселей, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Код: 210-BLPR_1015465183_EST
Бренд: Dell
Notebook|DELL|Latitude|7450|CPU Core Ultra|u5-135U|1600 MHz|CPU features vPro|14"|1920x1200|RAM 16GB|LPDDR5x|6400 MHz|SSD 512GB|Intel Graphics|Integrated|EST|Windows 11 Pro|1.33 kg|210-BLPR_1015465183_EST
Код: MHFH4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Blush|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Pink|Weight 1.23 kg|MHFH4ZE/A
Код: RAIDER A18HX A9WIG-011NL
Бренд: MSI
MSI Raider A18 HX A9WIG-011NL, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 пикселей, 64 GB, 2 TB
Код: CRO 16 HX AI D2XWFKG-090NL
Бренд: MSI
MSI Crosshair 16 HX AI D2XWFKG-090NL, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: 90NR0NJ7-M00690
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV092W, AMD Ryzen™ 9, 2,4 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: PRE 16AI+ EVO B2VMG-017NL
Бренд: MSI
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 пикселей, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: KATANA 15 HX B14WEK-826NL
Бренд: MSI
MSI Katana 15 HX B14WEK-826NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403WR-QS132W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB