- Atlaide
ASUS Vivobook 16 X1607CA-MB045W, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Zils |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Quiet Blue |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 225H |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 14 |
| Procesora stieples | 14 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,9 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 4 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 2 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,9 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,3 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 2,5 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 1,7 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,3 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 700 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora bāzes jauda | 28 W |
| Maksimālā turbo jauda | 115 W |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 83 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 13 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 63 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board + SO-DIMM |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc 130T |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | SonicMaster |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 1x1 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Platums | 357 mm |
| Dziļums | 250,6 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,79 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,99 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MHFH4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Blush|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Pink|Weight 1.23 kg|MHFH4ZE/A
Norāde: 90NX0801-M01ZZ0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71834X, Intel Core 5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: KATANA 17 HX B14WFK-262NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 17 HX B14WFK-262NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG A15 AI B2HWFKG-063NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-063NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NR0MH1-M002B0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV002W, Intel® Core™ i5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB14X1-M00820
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook Duo UX8406CA-PZ009W, Intel Core Ultra 9, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO203_PA13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: MODERN 15 F13MG-471NL
Zīmols: MSI
MSI Modern 15 F13MG-471NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: MHFG4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Indigo|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Indigo|Weight 1.23 kg|MHFG4ZE/A
Norāde: BTO003_PC14250_EMEA_UBU
Zīmols: Dell
DELL Pro 14 PC14250, Intel Core 3, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 8 GB, 512 GB, Ubuntu Linux
Norāde: 83K700BAPB
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: PRE 16AI+ EVO B2VMG-017NL
Zīmols: MSI
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG_15_B13WEKG-646NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WEKG-646NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1551-M005F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 OLED S5606CA-RI069W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 83KA003VRM
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AHP10, AMD Ryzen™ 7, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: BTO111_MC14250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
ASUS Vivobook 16 X1607CA-MB045W, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home