- Atlaide
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2644W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Mixed Black |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm (15.6") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 7520U |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen 7000 Series |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,3 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 4 MB |
| L2 kešatmiņa | 2 MB |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 610M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Audio sistēma | SonicMaster |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 1x1 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Cilindrisks barošanas adaptera savienotājs | 4.5 mm |
| Remontējamības indekss | 7.9 |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| USB Type-C uzlādes ports | Nē |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| USB barošanas padeve | Nē |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Svars | 1,63 kg |
| Platums | 360,3 mm |
| Dziļums | 232,5 mm |
| Augstums | 17,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: CX5C3EA
Zīmols: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NX0751-M00U40
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5604CMA-Q90733X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: MHFC4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFC4ZE/A
Norāde: CYBORG 17 B13WFKG-229NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 17 B13WFKG-229NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NX0731-M01AX0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-Q91093X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO120_MC14250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 210-BPKP_1020494328_5G
Zīmols: Dell
Notebook|DELL|Pro Plus|Pro 13 Plus (PB13250)|CPU Core Ultra|u5-236V|2100 MHz|CPU features vPro|13.3"|Touchscreen|RAM 16GB|LPDDR5x|8533 MHz|SSD 512GB|ENG|Windows 11 Pro|1.23 kg|210-BPKP_1020494328_5G
Norāde: 90NB14U1-M00LJ0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD066W, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB15P1-M001C0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 18 M1807HA-S8033W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 46,7 cm (18.4"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: BTO501_PC14255_EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 14 PC14255, AMD Ryzen™ 3, 3,3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 8 GB, 512 GB
Norāde: VECTOR 16HX AI A2XWIG-207NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11
Norāde: N010L745014EMEA VP EST
Zīmols: Dell
DELL Latitude 7450, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO206_PA13250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2644W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB