- Atlaide
DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
| Produkta veids | Hibrīds (divi vienā) |
| Produkta krāsa | Alumīnijs |
| Formas faktors | Konvertējams (Folder) |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Irbuļa atbalsts | Jā |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | Full HD+ |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | ComfortView Plus |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretatspīduma pārklājums | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 162 pikseļu collā |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 5 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 235U |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora stieples | 14 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,9 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 2 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 2 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,9 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,1 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 2,4 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,6 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 700 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora bāzes jauda | 15 W |
| Maksimālā turbo jauda | 57 W |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU veiktspēja līdz | 12 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 5600 MT/s |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Graphics |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Graphics |
| Audio mikroshēma | Cirrus Logic CS42L43 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5,2 MP |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Quad HD |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Bluetooth | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| USB PowerShare | Jā |
| USB pieslēgvietu ar PowerShare atbalstu skaits | 1 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Baterijas uzlādes laiks | 4 h |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| Baterijas lādēšanās indikators | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (min.) | 27 W |
| Nepieciešamā uzlādes jauda (maks.) | 72 W |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB uzlādes spriegums | 5,9,15,20 V |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Spraudnis |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Jā |
| Viedkaršu lasītājs | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95% |
| Ekspluatācijas augstums | -15,2 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -15,2 - 10668 m |
| Operacionālais trieciens | 110 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 160 G |
| Operacionālā vibrācija | 0,66 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1,3 G |
| Svars | 1,56 kg |
| Platums | 313,5 mm |
| Dziļums | 224 mm |
| Augstums | 20,2 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,99 cm |
| Augstums (aizmugures) | 2,02 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: BTO206_PA13250_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Premium PA13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: C3BX0EA
Бренд: HP
NB 15-FB3041NW R7-7445HS 15"/16/512GB C3BX0EA HP
Код: 90NR0NJ7-M00690
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV092W, AMD Ryzen™ 9, 2,4 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
Бренд: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|15 B13WEKG|CPU Intel CoreT i7|i7-13620H|2.4 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|Keyboard language English|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Weight 1.95 kg|5600 MHz|CYBORG15B13WEKG-633NL
Код: 90NB16G2-M001Y0
Бренд: Asus
ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD010W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 32 GB, 1 TB
Код: 90NR0J91-M007S0
Бренд: Asus
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605WI-QR074W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB
Код: 90NB13M2-M00FV0
Бренд: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 24 GB, 1 TB
Код: TITAN 18HX AI A2XWJG-492NL
Бренд: MSI
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 пикселей, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro
Код: 90NB0ZR2-M04AJ0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2644W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: BTO107_PB13250_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 210-BLBB_1020230712/2
Бренд: Dell
Notebook|DELL|XPS|14|9440|CPU Core Ultra|u7-155H|3800 MHz|14.5"|RAM 16GB|LPDDR5x|7467 MHz|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Card Reader microSD|Windows 11 Pro|1.68 kg|210-BLBB_1020230712/2
Код: MHFC4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFC4ZE/A
Код: 90NR0LI1-M003Z0
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Код: 210-BPDR_1024338907
Бренд: Dell
NB PRO 14PLUS CU7-265U 14" ENG/64GB/1TB W11P 210-BPDR DELL
Код: 90NB14U1-M00LJ0
Бренд: Asus
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD066W, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: CYBORG 17 B13WGKG-231NL
Бренд: MSI
MSI Cyborg 17 B13WGKG-231NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro