- Atlaide
ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-PZ217W, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Zils |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Ponder Blue |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Ieviešanas gads | 2025 |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Low Blue Light tehnoloģija | Jā |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 0,2 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | HDR True Black 500 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 255H |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora stieples | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 6 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 2 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5,1 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,4 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 2,5 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,5 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 700 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 24 MB |
| Procesora bāzes jauda | 28 W |
| Maksimālā turbo jauda | 115 W |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 96 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 13 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 74 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc 140T |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.3 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | NumberPad |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Iekļautā programmatūra | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Akumulatora jauda | 75 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Svars | 1,28 kg |
| Platums | 312,4 mm |
| Dziļums | 220,1 mm |
| Augstums | 14,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Soma pievienota | Jā |
| Irbulis | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NR0KV1-M00330
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT013W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: 90NB14U1-M009E0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-PP164W, AMD Ryzen AI 7, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: 90NX0731-M01AX0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-Q91093X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 83K700BAPB
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: MHFE4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Citrus|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Lime|Weight 1.23 kg|MHFE4ZE/A
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: MHFC4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Silver|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Silver|Weight 1.23 kg|MHFC4ZE/A
Norāde: TITAN 18HX AI A2XWJG-492NL
Zīmols: MSI
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 6 TB, Windows 11 Pro
Norāde: S5G1Q2ADJ_BXE
Zīmols: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Norāde: 90NB0ZR2-M03280
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB1841-M001M0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 15 M1502NAQ-BQ034W, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB15Q1-M003W0
Zīmols: Asus
Notebook|ASUS|V16|V3607VU-RP059W|CPU Core 5|210H|2200 MHz|16"|1920x1200|RAM 16GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Windows 11 Home|Black|1.95 kg|90NB15Q1-M003W0
Norāde: 90NR0LD1-M003V0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW011W, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-600NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-600NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: KATANA 17 HX B14WGK-264NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 17 HX B14WGK-264NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG 17 B13WFKG-229NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 17 B13WFKG-229NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-PZ217W, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home