- Atlaide
Lenovo V15 G4 AMN, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Business Black |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS), Polikarbonāts (PC) |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm (15.6") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 500:1 |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 7520U |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen 7000 Series |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,3 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 4 MB |
| L2 kešatmiņa | 2 MB |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Nē |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5500 MHz |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2242 (22 x 42 mm) |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 610M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3287 |
| Audio sistēma | Dolby audiosistēma |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 1,5 W |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| WWAN | Nav instalēts |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Mātes plates chipset | AMD SoC |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Nē |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Nodrošināta operētājsistēma | Nē |
| Akumulatora jauda | 38 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas mūžā ilgums | 8,7 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 14,4 h |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Nē |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | Ieslēgšana, Supervizors, HDD |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Maksimālais piegādes augstums virs jūras līmeņa | 3048 m |
| Sertifikācija | ErP Lot 3 FSC certified package RoHS compliant MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Svars | 1,63 kg |
| Platums | 359,2 mm |
| Dziļums | 235,8 mm |
| Augstums | 19,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NB0ZR2-M044R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2513W, AMD Ryzen™ 3, 2,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 8 GB, 512 GB
Norāde: 90NB16G2-M001Y0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook A14 UX3407RA-QD010W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: C1LX2EA
Zīmols: HP
NB 15-FB3020NW R5-240 15"/16/512GB W11 C1LX2EA HP
Norāde: 90NB15K1-M00BR0
Zīmols: Asus
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ079X, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: 90NR0LC1-M004Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815LW-S9106W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG A15 AI B2HWFKG-063NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-063NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 17 B13WFKG-229NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 17 B13WFKG-229NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1551-M005F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 OLED S5606CA-RI069W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB14F2-M00950
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV037W, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: C3BX0EA
Zīmols: HP
NB 15-FB3041NW R7-7445HS 15"/16/512GB C3BX0EA HP
Norāde: 90NR0NK8-M001X0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NX06R1-M02060
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51615X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NR0LF1-M00440
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA008W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 64 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: VECTOR 16HX AI A2XWIG-207NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11
Norāde: 90NB14F1-M00940
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV050W, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Lenovo V15 G4 AMN, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB