- Jaunums!
Amazfit Active 3, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, GPS, 38 g
| Ekrāna veids | Digitāls |
| Ekrāna izšķirtspēja | 466 x 466 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Displeja diagonāle | 3,35 cm (1.32") |
| Ekrāna tehnoloģija | AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 3000 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 353 pikseļu collā |
| Krāsu displejs | Jā |
| Rokaspulksteņa stikla tips | Sapphire |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais rokas pulkstens Smartwatch |
| Pulksteņa korpusa krāsa | Zelts |
| Pulksteņa korpusa materiāls | Alumīnijs, Nerūsējošs tērauds |
| Siksniņas krāsa | Melns |
| Lentes materiāls | Silikons |
| Forma | Apaļš |
| Magnētisks lādētāja savienotājs | Jā |
| Ūdens izturīgs | 5 atmosfēra |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Sirdsdarbības monitors | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Gyroscope | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Ģeomagnētiskais sensors | Jā |
| Ādas temperatūras sensors | Jā |
| Barometriskais altimetrs | Jā |
| Žiroskopa asu skaits | 6 |
| GPS | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Baterijas tips | Iebūvēta baterija |
| Baterijas darbības laiks | 12 dienas |
| Akumulatora darbmūžs (GPS režīms) | 24 h |
| Uzlādes laiks | 2 h |
| Baterijas performance | 365 mAh |
| Svars | 38 g |
| Siksniņas platums | 2 cm |
| Dimensijas (WxDxH) | 45 x 45 x 11 mm |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: W2548GL2N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Сенсорный экран, 16 GB, GPS (спутниковый), 46,8 g
Код: W2323GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-Rex 3, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 68,3 g
Код: SM-L330NDAAEUB
Бренд: Samsung
Samsung SM-L330NDAAEUB, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 34 g
Код: SM-L310NZGAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 33,8 g
Код: W2556GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 4 GB
Код: W2322GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-Rex 3 Lava, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 68,3 g
Код: W2548GL1N
Бренд: Amazfit
Amazfit T-rex 3 Pro, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Сенсорный экран, 16 GB, GPS (спутниковый), 46,8 g
Код: SM-L305FZGAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch7 , 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, Wi-Fi, GPS (спутниковый), 28,8 g
Код: SM-R390NZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Fit3, 4,06 cm (1.6"), AMOLED, Сенсорный экран, 0,256 GB, 18,5 g
Код: W70PROKHAK
Бренд: Blackview
SMARTWATCH W70 PRO/KHAKI W70PROKHAK BLACKVIEW
Код: SM-L325FZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: SM-L320NZSAEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch 8, 3,3 cm (1.3"), AMOLED, Сенсорный экран, 32 GB, GPS (спутниковый), 30 g
Код: SM-L705FZB2EUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Watch Ultra, 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Сенсорный экран, 64 GB, GPS (спутниковый), 60,5 g
Amazfit Active 3, 3,35 cm (1.32"), AMOLED, Skārienjūtīgais ekrāns, GPS, 38 g