- Atlaide
GIGABYTE B760 GAMING X GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Savietojami procesori | Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | LGA 1700 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Ar ECC un bez ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 4400,4800,5200,5600 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 5600 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2304 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| DirectX versija | 12.0 |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| S/PDIF out savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 2 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 4 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| Seriālā porta galvene | 1 |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 2 |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | Intel |
| Mātes plates chipset | Intel B760 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Tumši brūna |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 1,8 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton® Internet Security (OEM version) |
| Svars | 1,56 kg |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: B850 EAGLE WF7 ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI7 ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PRIME Z890-P WIFI
Бренд: Asus
ASUS PRIME Z890-P WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Код: B850M A ELT WF6E 1.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B850M AORUS ELITE WIFI6E (rev. 1.1), AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: X870E A MASTER X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B860 CHALLENGER WIFI
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B860|LGA 1851 (Socket V1)|ATX|RAM DDR5-SDRAM|4xSlots|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|1xNumber of M.2 (M) slots|B860CHALLENGERWIFI
Код: A520MKV21.1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE A520M K V2, AMD, Разъем AM4, AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, Разъем AM4, DDR4-SDRAM, 64 GB
Код: B850 GAMING PLUS WIFI6E
Бренд: MSI
MSI B850 GAMING PLUS WIFI6E, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, 256 GB, DDR5-SDRAM
Код: B850 ROCK WIFI 7
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B850|Socket AM5|ATX|RAM DDR5-SDRAM|4xSlots|Wi-Fi Yes|Bluetooth Yes|B850ROCKWIFI7
Код: X870E A PRO X ICE
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS PRO X3D ICE, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: B760M-HDV/M.2
Бренд: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAV-In|1xAV-out|1xMicrophone|2xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B760M-HDV/M.2
Код: B760MHDDR4
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B760M H DDR4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, 64 GB, DDR4-SDRAM
Код: B650UDAX1.0Y1
Бренд: Gigabyte
GIGABYTE B650 UD AX, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 256 GB
Код: PRIMEH610M-RD4-SI
Бренд: Asus
ASUS PRIME H610M-R D4, Intel, LGA 1700, Процессор Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7,..., LGA 1700, DDR4-SDRAM, 64 GB
Код: TUFGAMB650M-PLUSWIFI
Бренд: Asus
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI, AMD, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 128 GB, DIMM, Dual-channel
Код: ROG STRIX B850-A GAMING WIFI
Бренд: Asus
ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AMD, Socket AM5, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Socket AM5, DDR5-SDRAM, 192 GB
Код: X870 A ELITE WIFI7 1.1
Бренд: Gigabyte
MB AMD X870 SAM5 ATX/X870 A ELITE WIFI7 GIGABYTE
GIGABYTE B760 GAMING X GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 256 GB