Norāde: Z890 A ELITE WIFI7 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7 Intel Z890 LGA 1851 (Socket V1) ATX
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 6400,6200,6000,5600,5200,4800,4400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 6400 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 5 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 1 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 2 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| RGB LED tapu savienotājs | Jā |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| WiFi-AP antenas spraudnis | 2 |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8852CE |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B650 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 11 |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 1 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 2580 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 268 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 1,21 kg |
| Platums | 240 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Antena iekļauta | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Svars | 720 g |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: Z890 A ELITE WIFI7 1.0
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE Z890 AORUS ELITE WIFI7, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: A620MP-E PRO
Zīmols: BIOSTAR
Mainboard|BIOSTAR|AMD A620|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 1x|2xPCI-Express 4.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|4xUSB 3.2|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|A620MP-EPRO
Norāde: PRIME B760M-A D4-CSM
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B760M-A D4-CSM, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™..., LGA 1700, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: B650MPGLIGHTNING
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B650|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 3.0 16x|1xPCI-Express 4.0 16x|3xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|4xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|3xAudio port|B650MPGLIGHTNING
Norāde: B860 PRO RS WIFI
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|2xUSB 2.0|6xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B860PRORSWIFI
Norāde: TUF GAMING B850-PLUS WIFI
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: B760M D3HP DDR4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760M D3HP DDR4, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Norāde: PRIME Z890-P WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME Z890-P WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), DDR5-SDRAM, 192 GB, DIMM
Norāde: B760 GAMING X D4 GEN5
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760 GAMING X DDR4 GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, 128 GB, DDR4-SDRAM
Norāde: MPG B850I EDGE TI WIFI
Zīmols: MSI
MSI B850I EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: PRIME B850M-A WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM
Norāde: PRO B850M-A WIFI PZ
Zīmols: MSI
MSI AM5 PRO B850M-A WIFI PZ M-ATX, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: MPG B850 EDGE TI WIFI
Zīmols: MSI
MSI MPG B850 EDGE TI WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B860M GAMING WIFI6
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860M GAMING WIFI6, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (1. sērija), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: PRIMEB650M-R
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B650M-R, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 96 GB
Norāde: B860 ROCK WIFI 7
Zīmols: ASROCK
MB B860 S1851 ATX/B860 ROCK WIFI 7 ASROCK
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB