Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 pikseļi, 64 GB, 4 GB, Android 14, Pelēks
| Displeja diagonāle | 22,1 cm (8.7") |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1340 x 800 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 480 cd/m² |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | Jā |
| Procesora ražotājs | MediaTek |
| Procesora tips | Mediatek |
| Procesora modelis | Helio G85 |
| Multikodola tips | 8 |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 64 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Uzglabāšanas nesējs | eMMC |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Grafikas adaptera ģimene | ARM |
| Grafiskais adapteris | Mali-G52 MC2 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 1 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Nav instalēts |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Formas faktors | Saliekams (atdalāms) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Krāsas nosaukums | Luna Grey |
| GPS | Jā |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | Nē |
| GLONASS | Jā |
| BeiDou | Jā |
| GPS | Jā |
| Galileo | Jā |
| Akselerometrs | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Holla devējs | Jā |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 14 |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 5100 mAh |
| Baterija ir komplektā | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā | 4853 min |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos | 1000 |
| Atkārtotas brīvās krišanas uzticamības klase | E |
| Remontējamības klase | A |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Platums | 211 mm |
| Dziļums | 124,8 mm |
| Augstums | 8,5 mm |
| Svars | 320 g |
| AC adaperis komplektā | Nē |
| Sertifikācija | ENERGY STAR,RoHS |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: TAB60PRO GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB60 PRO 10" 8/128GB/TAB60 PRO VOL.GREY BLACKVIEW
Код: ZAF00253PL
Бренд: Lenovo
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 4 GB, Android 14, Серый
Код: TABA9PRO MARBLE WHITE
Бренд: UleFone
TABLET TAB A9 PRO 8"/4/128GB MARBLE WHITE ULEFONE
Код: TABA10PRO GREY 6/128
Бренд: UleFone
TABLET TAB A10 PRO 10"/6/128GB GREY ULEFONE
Код: SM-X736BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 128 GB, 12 GB, 471 g, Серый
Код: ACTIVE 8 BLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 5 8"/8+16/128GB BLACK BLACKVIEW
Код: SM-X736BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 5G, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 пикселей, 128 GB, 12 GB, 471 g, Серебристый
Код: SM-X130NZAEEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 пикселей, 128 GB, 8 GB, Android 15, Серый
Код: ZENO1 4/64GB ORANGE
Бренд: Blackview
TABLET ZENO 1 8" 4/64GB/ZENO1 4/64GB ORANGE BLACKVIEW
Код: TAB9 WIFI 8+16/256 GREY
Бренд: Blackview
TABLET TAB9 WIFI 10"/8+16/256GB GRAY BLACKVIEW
Код: SM-X230NZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 477 g, Серебристый
Код: SM-X936BZSREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra SM-X936B, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 пикселей, 256 GB, 12 GB, 695 g, Серебристый
Код: ACTIVE8PROBLACK
Бренд: Blackview
TABLET ACTIVE 8 PRO 10" 256GB/ACTIVE 8 PRO BLACK BLACKVIEW
Код: PAD4ULTRATHERMAL BLACK
Бренд: UleFone
TABLET ARMOR PAD 4 ULTRA 10"/8/256GB BLACK ULEFONE
Код: SM-X936BZAREUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra, 37,1 cm (14.6"), 2960 x 1848 пикселей, 256 GB, 12 GB, 695 g, Серый
Код: SM-X236BZSPEUE
Бренд: Samsung
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 пикселей, 256 GB, 8 GB, 2 GHz, Серебристый
Lenovo Tab One, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 pikseļi, 64 GB, 4 GB, Android 14, Pelēks