- Atlaide
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-PP164W, AMD Ryzen AI 7, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Jade Black |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Sertificēts atjaunots | Nē |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 600 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Displeja atbildes cēlums/kritums | 0,2 ms |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR True Black 600 |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 350 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 16 MB |
| L2 kešatmiņa | 8 MB |
| Copilot+ PC | Nē |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 66 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 50 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 860M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Skaļruņu ražotājs | Harman Kardon |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.4 |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | NumberPad |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Akumulatora jauda | 75 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Svars | 1,2 kg |
| Platums | 312,4 mm |
| Dziļums | 220,1 mm |
| Augstums | 14,9 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Soma pievienota | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NR0KS1-M002Y0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG A15 AI B2HWFKG-063NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-063NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NR0J91-M007S0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605WI-QR074W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: S4K1Q2JEJ_BCX
Zīmols: DURABOOK
NB S14G3 CU5-125U 14"T 16GB/256GB S4K1Q2JEJBCX DURABOOK
Norāde: 210-BLBB_1020230712/2
Zīmols: Dell
Notebook|DELL|XPS|14|9440|CPU Core Ultra|u7-155H|3800 MHz|14.5"|RAM 16GB|LPDDR5x|7467 MHz|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Card Reader microSD|Windows 11 Pro|1.68 kg|210-BLBB_1020230712/2
Norāde: N002L5455EMEA VP
Zīmols: Dell
DELL Latitude 5455, Qualcomm Snapdragon, 3,4 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: AD1U9ET
Zīmols: HP
NB 255R G10 R5-7535U 15"/16/512GB DOS AD1U9ET HP
Norāde: N016L545014EMEA VP
Zīmols: Dell
DELL Latitude 5450, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0NN1-M003S0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 45,7 cm (18"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB15S1-M001F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SH-RJ013W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB0ZR2-M03280
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W, AMD Ryzen™ 5, 2,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB0ZR2-M04800
Zīmols: Asus
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|LPDDR5|SSD 1TB|AMD Radeon Graphics|Integrated|ENG|Windows 11 Home|Black|1.63 kg|90NB0ZR2-M04800
Norāde: 90NB15K1-M00BR0
Zīmols: Asus
ASUS ProArt P16 H7606WP-RJ079X, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: MDE54ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 1TB|10-core GPU|ENG|Card Reader SDXC|macOS Tahoe|Silver|1.55 kg|MDE54ZE/A
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-PP164W, AMD Ryzen AI 7, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB