- Atlaide
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605WI-QR074W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Eclipse Gray |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 2.5K |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 240 Hz |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 370 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 24 MB |
| L2 kešatmiņa | 12 MB |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 80 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 50 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 890M |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 6 |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 3 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | RGB |
| Tastatūras izgaismojuma zona | 1-zone RGB |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Iekļautā programmatūra | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Akumulatora jauda | 90 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 200 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 10 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Svars | 1,85 kg |
| Platums | 354 mm |
| Dziļums | 246 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,49 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,64 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NR0LC1-M004Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815LW-S9106W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO114_PB14250_2N1EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 14 Plus PB14250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG A15 AI B2HWFKG-063NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-063NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB1831-M00150
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NR0NN1-M003S0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 45,7 cm (18"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NX0801-M01ZY0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71833X, Intel Core 3, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
Norāde: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-600NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-600NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CX5C3EA
Zīmols: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
Norāde: DB14250_LNL_202_NORD
Zīmols: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB14P3-M00770
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S14 OLED M5406WA-PP061W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB
Norāde: DB14250_LNL_208_NORD
Zīmols: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 83KA003VRM
Zīmols: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AHP10, AMD Ryzen™ 7, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: DB14250_LNL_203_NORD
Zīmols: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 9, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB1501-M00E30
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook A14 UX3407QA-QD202W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NR0MH1-M002B0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming F16 FX608JH-RV002W, Intel® Core™ i5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0LI1-M003Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
ASUS ROG Zephyrus G16 GA605WI-QR074W, AMD Ryzen AI 9 HX, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB