Norāde: CP2K32G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR5-5600/KIT2 CP2K32G56C46U5 CRUCIAL
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR5-5600/KIT2 CP2K32G56C46U5 CRUCIAL
Kingston Technology ValueRAM , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM, Melns, Zaļš
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Atmiņas datu pārraides ātrums | 3200 MT/s |
| Komponente | PC/serveris |
| Atmiņas formas standarts | 288-pin DIMM |
| ECC | Nē |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Atmiņas līmenis | 2 |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 2048M x 64 |
| Rindas cikla laiks | 45,75 ns |
| Atsvaidzināt rindas cikla laiku | 350 ns |
| Rindas aktīvais laiks | 32 ns |
| Programmējams strāvas spriegums (VVP) | 2,5 V |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| Svina platējums | Zelts |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| JEDEC standarts | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 100 °C |
| Atbilstības sertifikāti | RoHS |
| Nesatur | Halogēns |
| Platums | 133,3 mm |
| Augstums | 31,2 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: CP2K32G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR5-5600/KIT2 CP2K32G56C46U5 CRUCIAL
Norāde: F4-3200C16D-32GFX
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-32GFX G.SKILL
Norāde: LD5U16G60C300A-RGD
Zīmols: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/K2 LD5U16G60C300A-RGD LEXAR
Norāde: KF560C36BWE2AK2-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Balts
Norāde: PVVR532G600C30K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVVR532G600C30K PATRIOT
Norāde: F5-6400J3039G16GX2-TZ5RK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3039G16GX2-TZ5RK G.SKILL
Norāde: KF560C36BBEAK2-16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: F4-3000C16S-8GISB
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 8GB PC24000 DDR4/F4-3000C16S-8GISB G.SKILL
Norāde: F4-3000C16D-16GISB
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC24000 DDR4/K2 F4-3000C16D-16GISB G.SKILL
Norāde: KF560C36BBE2AK2-32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: KF432C16BB/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: CP16G64C38U5W
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 16GB DDR5-6400/CP16G64C38U5W CRUCIAL
Norāde: PVV532G640C32K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400/KIT2 PVV532G640C32K PATRIOT
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5RW G.SKILL
Norāde: F4-3200C16S-16GVK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/F4-3200C16S-16GVK G.SKILL
Norāde: CT2K32G56C46U5
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM 64GB DDR5-5600/KIT2 CT2K32G56C46U5 CRUCIAL
Kingston Technology ValueRAM , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM, Melns, Zaļš