- Jaunums!
Goodram GR3200S464L22S/8G, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Atmiņas izkārtojums (moduļi x izmērs) | 1 x 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Atmiņas formas standarts | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nē |
| CAS latentums | 22 |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Buferatmiņas tips | Unregistered (unbuffered) |
| Atmiņas spriegums | 1.2 V |
| Moduļa konfigurācija | 1024M x 8 |
| Atbilstības sertifikāti | CE |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: F5-6400J3239G16GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400 K2/6400J3239G16GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: KF560C36BBE2K2-64
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Norāde: F4-3200C16S-16GVK
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/F4-3200C16S-16GVK G.SKILL
Norāde: CP48G56C46U5T
Zīmols: Crucial
MEMORY DIMM PRO 48GB DDR5-5600/CP48G56C46U5T CRUCIAL
Norāde: F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/6000J3238F16GX2-TZ5NR G.SKILL
Norāde: PVVR532G600C30K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVVR532G600C30K PATRIOT
Norāde: PVVR532G600C36K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000/KIT2 PVVR532G600C36K PATRIOT
Norāde: CT2K32G56C46S5
Zīmols: Crucial
NB MEMORY 64GB DDR5-5600 SO/KIT2 CT2K32G56C46S5 CRUCIAL
Norāde: KF432C16BB1/16
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: KVR32S22D8/32
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 260-pin SO-DIMM
Norāde: F4-3200C16D-16GFX
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 16GB PC25600 DDR4/K2 F4-3200C16D-16GFX G.SKILL
Norāde: F4-3200C22S-8GRS
Zīmols: G.Skill
NB MEMORY 8GB PC2500 DDR4/SO F4-3200C22S-8GRS G.SKILL
Norāde: KVR32N22S8/8
Zīmols: Kingston Technology
Kingston Technology ValueRAM , 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Norāde: F5-6000J3636F16GX2-IS
Zīmols: G.Skill
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6000 K2/F5-6000J3636F16GX2-IS G.SKILL
Norāde: LD5EU016G-R6400GDLA
Zīmols: LEXAR
MEMORY DIMM 32GB DDR5-6400/K2 LD5EU016G-R6400GDLA LEXAR
Norāde: PVV564G600C30K
Zīmols: Patriot
MEMORY DIMM 64GB DDR5-6000/KIT2 PVV564G600C30K PATRIOT
Goodram GR3200S464L22S/8G, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM