Norāde: B860M GAMING PLUS WIFI
Zīmols: MSI
MSI B860M GAMING PLUS WIFI mātes plate Intel B860 LGA 1851 (Socket V1) mikro ATX
MSI B860M GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
GIGABYTE B850 EAGLE ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora ligzda | AM5 pieslēgvieta |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | AM5 pieslēgvieta |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas slotu skaits | 4 |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Atmiņas slotu tips | DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC savietojamība | Non-ECC |
| Atbalstītie atmiņas pulksteņa ātrumi | 8200,8000,7950,7900,7800,7600,7400,7200,7000,6800,6600,6400,6200,6000,5800,5600,5200,4800,4400 MHz |
| Atbalstītā atmiņas takts frekvence (maks.) | 8200 MHz |
| Nebuferēta atmiņa | Jā |
| Maksimāla iekšējā atmiņa ligzdā | 64 GB |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| Atbalstītie atmiņas disku veidi | HDD & SSD |
| Atbalstāmo cieto disku skaits | 4 |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 7 |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 10 |
| Paralēlās apstrādes tehnoloģijas atbalsts | Netiek atbalstīts |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| HDCP | Jā |
| DirectX versija | 12.0 |
| USB 2.0 savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) savienotāji | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) savienotāji | 0 |
| SATA III savienotāju skaits | 4 |
| Priekšējā paneļa audio savienotājs | Jā |
| Priekšējā paneļa savienotājs | Jā |
| ATX Power savienotājs | Jā |
| CPU ventilatora savienojums | Jā |
| Procesora ventilatoru konektoru skaits | 2 |
| Komutatora ventilatoru skaits | 4 |
| Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin) | 1 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | Jā |
| EPS barošanas konektoru skaits (8 kontakti) | 1 |
| TPM savienotājs | Jā |
| 12V strāvas savienotājs | Jā |
| Ūdens sūkņa konektoru skaits | 2 |
| RGM LED kontaktu turētāju skaits | 4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 0 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Wi-Fi | Nē |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontrollers | Realtek RTL8125 |
| Komponente | PC (dators) |
| Mātes plates formas faktors | ATX |
| Mātesplates mikroshēmojuma saime | AMD |
| Mātes plates chipset | AMD B850 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Personāldatora veselības uzraudzība | Ventilators, Temperatūra, Spriegums, Water cooling |
| Dzesēšanas tips | Pasīvs |
| Barošanas avota veids | ATX |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 11 x64 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| M.2 (M) slotu skaits | 3 |
| Pirmais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Pirmā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 5.0 |
| Otrais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Otrā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| Trešais M.2 lielākais atslēgas izmērs | 22110 |
| Trešā M.2 augstākā PCI Express paaudze | 4.0 |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| BIOS atmiņas izmērs | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| Nodzēst CMOS savienotājvads | Jā |
| Darbvirsmas pārvaldīšanas interfeisa (DMI) versija | 2.7 |
| Sistēmas pārvaldības BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums transportējamā kastē | 1 pcs |
| Baterijas svars | 3 g |
| Litija svars vienā baterijā | 0,07 g |
| Baterijas šūnu skaits | 1 |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Baterijas tips | CR2032 |
| Iepakojuma platums | 335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 1,88 kg |
| Platums | 305 mm |
| Dziļums | 244 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
| Svars | 1,65 kg |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: B860M GAMING PLUS WIFI
Zīmols: MSI
MSI B860M GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B760M G X DDR4 GEN5
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B760M GAMING X DDR4 GEN5, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel..., LGA 1700, DDR4-SDRAM, 128 GB
Norāde: B650I AX 1.2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650I AX, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: B860M EAGLE V2
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B860M EAGLE V2, Intel, LGA 1851 (Socket V1), Intel Core Ultra (Series 2), LGA 1851, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: TUFGAMINGB550M-PLUS
Zīmols: Asus
ASUS TUF GAMING B550M PLUS, AMD, Ligzda AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
Norāde: PRIME B850M-A WIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME B850M-A WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, DDR5-SDRAM, 256 GB, DIMM
Norāde: MAG X870 TOMAHAWK WIFI
Zīmols: MSI
MSI MAG X870 TOMAHAWK WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen™ 7, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: PRIMEZ790-PWIFI
Zīmols: Asus
ASUS PRIME Z790-P WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9,..., LGA 1700, DDR5-SDRAM, 128 GB
Norāde: B850 RIPTIDE WIFI
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B850|SAM5|ATX|Memory DDR5|Memory slots 4|1xPCI-Express 4.0 16x|1xPCI-Express 5.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xAudio-In|1xAudio-Out|8xUSB 2.0|9xUSB 3.2|3xUSB-C|1xOptical S/PDIF|1xRJ45|B850RIPTIDEWIFI
Norāde: B840 GAMING PLUS WIFI
Zīmols: MSI
MSI B840 GAMING PLUS WIFI, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, 256 GB, DDR5-SDRAM
Norāde: B650M GAMING WIFI6E 1.4
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE B650M GAMING WIFI6E, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: X870E A MASTER X
Zīmols: Gigabyte
GIGABYTE X870E AORUS MASTER X3D, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB
Norāde: B760M-HDV/M.2D4
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|Intel B760 Express|LGA1700|Micro-ATX|Memory DDR4|Memory slots 2|2xPCI-Express 3.0 1x|1xPCI-Express 4.0 16x|2xM.2|1x15pin D-sub|1xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB 2.0|3xUSB 3.2|1xUSB-C|1xPS/2|1xRJ45|3xAudio port|B760M-HDV/M.2D4
Norāde: Z790GAMINGPLUSWIFI
Zīmols: MSI
MSI Z790 GAMING PLUS WIFI, Intel, LGA 1700, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, LGA 1700, DDR5-SDRAM, 192 GB
Norāde: B650M-HDV/M.2
Zīmols: ASROCK
Mainboard|ASROCK|AMD B650|SAM5|Micro-ATX|Memory DDR5|Memory slots 2|1xPCI-Express 4.0 1x|2xPCI-Express 4.0 16x|1xM.2|1xHDMI|1xDisplayPort|1xAudio-In|1xAudio-Out|1xMicrophone|4xUSB 2.0|2xUSB 3.2|1xUSB-C|1xRJ45|B650M-HDV/M.2
GIGABYTE B850 EAGLE ICE, AMD, AM5 pieslēgvieta, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, AM5 pieslēgvieta, DDR5-SDRAM, 256 GB