- Atlaide
MSI Venture 14 AI A1MG-008NL, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Solid Gray |
| Apvalka materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Oriģinālais zīmola nosaukums | MSI |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm (14") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 2.8K |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 155H |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (1. sērija) |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora stieples | 22 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,8 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 6 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 2 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,8 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 3,8 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 2,5 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 1,4 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 0,9 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 700 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 24 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 28 W |
| Maksimālā turbo jauda | 115 W |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU maksimālā frekvence | 1,4 GHz |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 96 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc Graphics |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Nahimic 3 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Cipartastatūra | Nē |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | Balts |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Iekļautā programmatūra | Battery Master, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, AI Noise Cancellation Pro, Microsoft Effect Pack (MEP), MSI Center S |
| Akumulatora jauda | 75 vatstunda |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 90 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Svars | 1,7 kg |
| Platums | 315,6 mm |
| Dziļums | 235,5 mm |
| Augstums | 19,3 mm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: CX5C3EA
Zīmols: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
Norāde: 90NX0801-M01ZZ0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71834X, Intel Core 5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0LC1-M004Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815LW-S9106W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1551-M005F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 OLED S5606CA-RI069W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG 15 B13WGKG-813NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB13M2-M00FV0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB
Norāde: N001P5490EMEA_VP_NORD
Zīmols: Dell
DELL Precision 5490, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0M81-M00100
Zīmols: Asus
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS023W, AMD Ryzen™ 9, 4 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 17 B13WGKG-231NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 17 B13WGKG-231NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NX0731-M01AX0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-Q91093X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG 15 B13WEKG-633NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|15 B13WEKG|CPU Intel CoreT i7|i7-13620H|2.4 GHz|15.6 "|1920 x 1080 pixels|RAM 16 GB|DDR5-SDRAM|SSD 512 GB|Discrete graphics NVIDIA GeForce RTX 5050|8 GB|On-board graphics Yes|Numeric keypad Yes|Keyboard language English|OS installed Windows 11 Home|Colour Black|Weight 1.95 kg|5600 MHz|CYBORG15B13WEKG-633NL
Norāde: 90NB15A1-M001V0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 X1607CA-MB045W, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB15F2-M001L0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB024W Copilot+ PC, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NR0LM1-M001H0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1602-M005R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 14 X1407QA-LY045W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB16F1-M002W0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP030W, AMD Ryzen™ 5, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
MSI Venture 14 AI A1MG-008NL, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home