- Atlaide
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP030W, AMD Ryzen™ 5, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Matte Gray |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 220 |
| Procesora frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen 200 Series |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,9 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 16 MB |
| L2 kešatmiņa | 6 MB |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board + SO-DIMM |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 740M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Akumulatora jauda | 70 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Svars | 1,8 kg |
| Platums | 357 mm |
| Dziļums | 250,6 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,59 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,87 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NB0ZR2-M04800
Zīmols: Asus
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|LPDDR5|SSD 1TB|AMD Radeon Graphics|Integrated|ENG|Windows 11 Home|Black|1.63 kg|90NB0ZR2-M04800
Norāde: 90NB13M2-M00FV0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S16 UM5606WA-RK217W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 24 GB, 1 TB
Norāde: RAIDER A18HX A9WJG-014NL
Zīmols: MSI
MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 pikseļi, 64 GB, 2 TB
Norāde: 90NR0LD1-M003V0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW011W, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: BTO110_PB13250_2N1EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG A17 AI B2HWFKG-015NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A17 AI B2HWFKG-015NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: N010L745014EMEA VP EST
Zīmols: Dell
DELL Latitude 7450, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: BTO111_PB13250_EMEA_EST
Zīmols: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NR0KS1-M002Y0
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV015W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: CX5C3EA
Zīmols: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
Norāde: BTO111_MC14250_EMEA_NORD
Zīmols: Dell
DELL Pro Max 14 MC14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: S5G1Q2ADJ_BXE
Zīmols: DURABOOK
NB S15ABG3 CI5-1235U 15"T 16GB/256GB S5G1Q2ADJBXE DURABOOK
Norāde: MDE04ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 512GB|10-core GPU|ENG|Card Reader SDXC|macOS Tahoe|Space Black|1.55 kg|MDE04ZE/A
Norāde: 90NB14U1-M00LJ0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD066W, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: MHFG4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Indigo|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Indigo|Weight 1.23 kg|MHFG4ZE/A
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP030W, AMD Ryzen™ 5, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB