- Atlaide
ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB024W Copilot+ PC, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Cool Silver |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS-Level |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora modelis | 340 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora paaudze | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,8 GHz |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| L3 kešatmiņa | 16 MB |
| L2 kešatmiņa | 6 MB |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 59 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 50 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | On-board + SO-DIMM |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon 840M |
| Iebūvētā GPU ražotājs | AMD |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon |
| Audio sistēma | SonicMaster |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required, McAfee 30 days |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 3,25 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sejas atpazīšana | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Svars | 1,88 kg |
| Platums | 357 mm |
| Dziļums | 250,6 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,79 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,99 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: 210-BPKP_1020494328_5G
Бренд: Dell
Notebook|DELL|Pro Plus|Pro 13 Plus (PB13250)|CPU Core Ultra|u5-236V|2100 MHz|CPU features vPro|13.3"|Touchscreen|RAM 16GB|LPDDR5x|8533 MHz|SSD 512GB|ENG|Windows 11 Pro|1.23 kg|210-BPKP_1020494328_5G
Код: MHFE4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Citrus|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Lime|Weight 1.23 kg|MHFE4ZE/A
Код: 90NB1511-M001U0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 пикселей, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: 90NB15Q1-M003W0
Бренд: Asus
Notebook|ASUS|V16|V3607VU-RP059W|CPU Core 5|210H|2200 MHz|16"|1920x1200|RAM 16GB|DDR5|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 4050|6GB|ENG|Windows 11 Home|Black|1.95 kg|90NB15Q1-M003W0
Код: 90NR0M81-M00100
Бренд: Asus
ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS023W, AMD Ryzen™ 9, 4 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: 90NX0711-M01Y70
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B3 B3404CMA-QN1624X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NX0801-M01ZY0
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71833X, Intel Core 3, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
Код: 83K700BAPB
Бренд: Lenovo
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10, AMD Ryzen™ 5, 3,3 GHz, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: DB14250_LNL_208_NORD
Бренд: Dell
DELL 14 Plus DB14250, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: BTO111_PB13250_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: PRE 16AI+ EVO B2VMG-017NL
Бренд: MSI
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 пикселей, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
Код: MDE54ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|MacBook Pro|MacBook Pro M5|14.2"|3024x1964|RAM 16GB|SSD 1TB|10-core GPU|ENG|Card Reader SDXC|macOS Tahoe|Silver|1.55 kg|MDE54ZE/A
Код: BTO111_PB13250_EMEA_EST
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 7, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: BTO501_PC14255_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 14 PC14255, AMD Ryzen™ 3, 3,3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 8 GB, 512 GB
Код: 90NR0NK8-M001X0
Бренд: Asus
ASUS ROG Strix G16 G614FR-S5022W, AMD Ryzen™ 9, 2,5 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: CX5C3EA
Бренд: HP
Notebook|HP|15-FC0005NW|15-fc0005nw|CPU AMD RyzenT 7|5825U|2 GHz|15.6 "|1920x1080 pixels|RAM 16 GB|SSD 512 GB|On-board graphics Yes|Keyboard language English|Colour Silver|CX5C3EA
ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB024W Copilot+ PC, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB